Головна TV

Сергій Притула: Найвища оцінка – зворотній зв’язок від військових

Засновник Благодійного фонду та ведучий проектів Нового каналу нагадав, що перш ніж висловлюватись з будь-якого питання, коли в країні йде війна, потрібно подумати двічі.

Хоч скільки б гарних справ людина робила, все одно знайдуться ті, кому щось не сподобається. На жаль, навіть під час повномасштабної війни «диванні критики» не знизили свою активність у соцмережах. Часто «прилітає» відомому волонтеру, засновнику Благодійного фонду та ведучому проектів Нового каналу Сергію Притулі. Та його негатив не чіпляє. Сергій давно сформував чітке ставлення до хейтерів.

– Для мене важливий рівень експертності людини у тій чи іншій царині. Особливо якщо вона може поставити під сумнів те, що роблю я чи наш Фонд у цілому, – говорить Сергій Притула в інтерв’ю Маші Єфросиніній. – Наприклад, з питання супутника в Україні на пальцях однієї руки можна порахувати тих, хто реально петрає, що відбувалося. І немає жодної людини, котра могла б похвалитись успішним запуском супутника. Або ж просто покажіть мені того, хто купував до нас супутник. Хто? Немає таких! Хто взагалі готовий з нами дискутувати про те, як це робиться і скільки коштує? У соцмережах дуже багато експертів із супутникознавства, які до цього були інфекціоністами, а зараз готові замінити собою Залужного та весь склад Генштабу. Тому що це люди, які знають усе в світі (сміється). Я не є такою людиною.

Сергій Притула каже, що вже звик взагалі не звертати увагу на закиди в бік своєї діяльності та роботи команди Фонду в цілому.

– Для мене найвищою оцінкою того, добре ми щось робимо чи ні, є зворотній зв’язок від військових, – каже волонтер. – Коли міністр оборони воюючої країни пише величезний пост у Facebook про те, яке цінне придбання було зроблене за кошти українців, як він вдячний усім, хто долучився. І також вказує на результати ефективної роботи нашого війська, яке послуговується тим продуктом, що ми забезпечили. Я в цей момент почуваюся максимально щасливою людиною і тішуся за тих, хто радіє спільно зі мною. Сам би Притула чи навіть його Фонд цього не зробили б. Я говорю про мільйони людей, які забезпечили це!

Підсумовуючи, Притула нагадав, що в умовах воєнного стану усім потрібно ще ретельніше обдумувати, що і де казати.

– Сварки вигідні виключно нашому спільному ворогу – російській федерації. Якщо хтось з українського боку дозволяє собі таке в публічному просторі, особливо коли це стосується волонтерської роботи, то, очевидно, що людина грає не на руку ЗСУ, – каже Сергій. – Перш ніж ставити під сумнів порядність людей, які з 2014 року фахово займаються підтримкою української армії, потрібно дуже добре думати, двічі. Колись війна закінчиться, і за кожне своє слово доведеться відповідати.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції