Головна Культура

Сергій Притула підтримав підлітків

У жовтні «Фонд Маша» запустив проєкт для дівчат-підлітків «Смілива», який навчає помічати перші дзвіночки насилля і давати йому відсіч. Одним із перших, хто підтримав програму, був волонтер та громадський діяч Сергій Притула.

Щодня «Фонд Маша» допомагає сотням українських жінок, підлітків та дітей. І щодня сотні людей і компаній з усього світу допомагають «Фонду Маша» у цьому. Серед наших донорів можна часто побачити імена зірок. Бо вони довіряють Фонду і знають, яку велику роботу він проводить. Наприклад, Сергій Притула настільки перейнявся новим підлітковим напрямком Фонду, що одразу ж зробив великий донат:

– Одного разу я розповідала своєму неймовірному другу Сергію Притулі про те, що хочу запустити проєкт, у якому навчатимемо дівчат самозахисту. Його настільки вразила ця ідея, що вночі мені зателефонувала директорка Фонду і сказала, що від нього поступив великий донат, – розповіла співзасновниця «Фонду Маша» Маша Єфросиніна в інтерв’ю Insider. – Мої очі постійно на мокрому місці: скільки зірок підтримують репостами, скільки розповідають про наші проєкти, скільки беруть у них участь… Я безмежно вдячна всім селебриті, які долучаються до нас, довіряють нам.

Ви також можете допомогти програмі «Смілива», зробивши донат на сайті.

А якщо вашій доньці чи знайомій дівчинці-підлітку потрібна допомога психологів, якщо вона хоче стати сильнішою і навчитися давати відсіч, заповніть анкету на участь у проєкті «Смілива» від «Фонду Маша»:

Заповніть анкету

Про проєкт:

«Смілива» включає в себе курс із самозахисту (12 занять) та 5 групових сесій з психологом для дівчат-підлітків. Програма розрахована на дівчат віком від 12 до 18 років. У першу чергу місце буде надаватися тим, хто найбільше постраждав від російсько-української війни: тим, хто має втрати у родині, не може повернутися додому через небезпеку обстрілів/втрату житла, свідкам воєнних злочинів та дівчатам-переселенкам з Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей.