Головна TV

Сергій Притула – про донати від українців

Відомий волонтер, засновник Благодійного Фонду та ведучий проектів Нового каналу розповів, коли і чому люди скидають кошти на допомогу армії.

Донати на ЗСУ за останні десять місяців стали звичкою більшості українців. Цей факт підтверджує засновник Благодійного Фонду та улюблений ведучий глядачів Нового каналу Сергій Притула.

– Війна породила нові звички. Я це час від часу відстежую, – каже Сергій Притула в YouTube-проекті «Розмова». – Наприклад, є люди, які донатять нам на Фонд щоразу, коли вмикається сирена оповіщення повітряної небезпеки. Є люди, які донатять щоранку. Це відбувається на рівні: почистив зуби, попив кави, закинув донат, пішов на роботу. Сума неважлива! Головне, що люди вигадують собі такі речі, які стають звичками.

Сергій Притула переконаний, що після перемоги України у війні ця звичка нікуди не подінеться!

– Вона трансформується в інший напрямок, – каже волонтер. – Людина, яка призвичаїлася до соціальної відповідальності в той чи інший спосіб, більше ніколи не буде байдужою до хоспісу, де живуть старенькі, до сиротинця, де мешкають діти різного віку, до хворих, до людей з онкологією. Ця людина ніколи не пройде повз громадську організацію, яка збиратиме гроші на реабілітацію чи соціалізацію дітей з аутизмом або з синдромом Дауна. Ті речі, які, на жаль, були дичиною в 90-ті чи нульові, й лише в останні десять років почали розвиватися, після війни нікуди не зникнуть. Я переконаний у цьому! Страшенно вірю, що українське суспільство залишиться в царині благодійності, соціальної відповідальності, меценатства, менторства на дуже топовому рівні. І ми ще будемо показувати іншим приклад!