Головна Культура

Сергій Ребров: Проти Молдови гратиме Лунін

Збірна України завершує підготовку до Євро-2024 з футболу. Останній товариський матч перед стартом турніру українці проведуть проти команди Молдови у вівторок, 11 червня. Коментар головного тренера Сергія Реброва перед поєдинком

Перед останньою підготовчою грою головний тренер збірної України Сергій Ребров розповів про очікування від гри. Зокрема, тренер анонсував участь у грі проти Молдови голкіпера Андрія Луніна, який разом з ним відвідав пресконференцію.

Про вибір гравців на матч проти Молдови

“Вважаю, що дуже важливо давати гравцям час. 26 футболістів [у заявці на Євро], і якщо вони приїжджають у табір збірної — так не може бути, щоб гравець приїхав і не зіграв взагалі у товариській зустрічі. Всі отримають шанс [у грі проти Молдови]. І я не знаю, хто вважає який склад основним чи неосновним”.

Наскільки показовими є результати України в товариських матчах

“У будь-якому разі результат важливий, хто сказав, що проти Німеччини результат був неважливий? Вважаю всі результати важливими, але він не стає на перший план. Ми робили якусь ротацію, надали ігровий час всім гравцям. Вважаю, що йде нормальна, планомірна підготовка до Євро”.

Про збірну Молдови

“Я дивився багато зустрічей [Молдови], навіть [останню] проти Кіпру. Це дуже міцна команда. Бачив гру проти Польщі, коли програвали 0:2 і вирвали перемогу 3:2. Вважаю, що це дуже сильна команда: посіли четверте місце в групі, але заслуговували на більше. Впевнений, що ми будемо дуже серйозно налаштовані на гру. Тим паче це остання гра для нас перед стартом на Євро.

Молдова — несерйозний суперник? А чому це вона несерйозний суперник, якщо вона обіграла Польщу? Як вважати? За тим, скільки вона має перемог у кваліфікаційному раунді? Я вважаю, що всі зустрічі для нас дуже важливі, різні суперники, різні манери гри. Але повірте: я з великою повагою ставлюся до збірної Молдови. Передивився чимало матчів Молдови й вважаю її дуже міцною командою”.

Про вибір основного голкіпера на Євро

“Побачимо. [Проти Молдови] гратиме Лунін. Всі отримали шанс, його отримає й Андрій. Вважаю, в нас дуже гарні воротарі, вони грають на гарному рівні і в Європі, і в Україні. Задоволений тією конкуренцією, що є зараз в нас”.

Суспільне мовлення — транслятор матчів збірної України на Євро-2024 з футболу. Дивіться наживо матч Молдова — Україна на місцевих телеканалах Суспільного (у мережі Т2, кабельних мережах та IPTV).

Фото: Сергій Ребров, головний тренер збірної України з футболу. REUTERS/Darrin Zammit Lupi