Головна TV

Серіал вихідного дня: мелодрама “Тільки скажи”

Цієї неділі не пропустіть 4-серійну мелодраму «Тільки скажи» на телеканалі СТБ. Головна героїня серіалу Рита насолоджується спокійним життям і не підозрює, що зовсім скоро опиниться в центрі любовного трикутника…

Під час навчання в університеті юна студентка Маргарита Курбатова по вуха
закохується у свого одруженого викладача Марка. Чоловік вдвічі старший за неї, але юну та наївну студентку це зовсім не бентежить. Марк обіцяє Риті золоті гори та вічне кохання, а також дає слово незабаром розлучитися, і наївна дівчина вірить йому.

Однак незабаром їй доведеться розчаруватися в коханому: коли Рита дізнається, що вагітна, Марк просить її зробити аборт, адже кидати впливову дружину
він не збирається. Маргарита вирішує залишити дитину, і на світ з’являється її син Єгор. Аби якнайшвидше забути про зраду коханої людини, Маргарита Курбатова з головою поринає в роботу та твердо вирішує залишатися самотньою та не шукати собі другу половинку. Усю свою любов і турботу жінка дарує сину Єгору та своїй мамі.

Через 12 років Єгор виростає дуже розумним і талановитим хлопцем, але йому
ніяк не вдається знайти справжніх друзів. Однак життя хлопчика кардинально
змінюється. За щасливим збігом обставин він знайомиться з режисером Погодіним, який вже давно шукає маленького актора для свого серіалу «Скажи тільки слово».

Супроводжуючи сина на знімальний майданчик, Маргарита знайомиться із зіркою серіалів – актором Антоном Полянським. Героїня закохується в молодого красеня. Але не все так гладко: в Антона є дівчина Ольга, на якій він зовсім скоро має одружитися. Ще більш неочікуваною для Рити стає поява Марка. Чоловік пропонує відновити стосунки, клянеться, що усвідомив свої помилки і хоче познайомитися з сином Єгором.

Що обере Маргарита: старий роман чи нову любов?

У ролях: Ольга Грішина, Сергій Деньга, Валентин Томусяк, Ганна Саліванчук, Віктор Андрієнко та інші.