Головна TV

Серіал вихідного дня на СТБ – «Будинок Надії»

Цієї неділі о 18:00 в ефірі СТБ вийде 4-серійна мелодрама «Будинок Надії».

За сюжетом, головній героїні серіалу Надії було всього 17 років, коли вона закохалася в Миколу, навіть не здогадуючись, що він – справжній злочинець. Хоча про це свідчили його численні татуювання на тілі. Він був добрим і лагідним, незважаючи на грубу зовнішність, тому Надя була дуже щаслива зі своїм обранцем. Коли чоловіка арештовують за розбійне пограбування, він клянеться, що це востаннє. Дівчина віддано чекає на коханого, а потім виходить за нього заміж і народжує двох дітей.

Надя впевнена, що Микола виправився і більше не стане на слизьку стежку.
Однак так просто відмовитися від свого минулого у героя серіалу не вийшло, адже згодом на нього заводять чергову справу, і цього разу все досить серйозно – Миколі інкримінують вбивство. Чоловік стверджує, що невинний і сталося прикре непорозуміння, але всі докази говорять про інше.

Цього разу Надія не витримує, подає на розлучення і їде до свого рідного містечка, де більшість жителів працюють у місцевій в`язниці, куди і вона влаштовується медсестрою. Трохи згодом жінка виходить заміж за начальника цієї виправної установи. Але від минулого не вдалося втекти.

Через 20 років ув`язнення Миколу переводять у в1язницю, що знаходиться у тому ж містечку, де живе Надія з дітьми та новим чоловіком. Чи є майбутнє у нової сім’ї героїні, або почуття до колишнього не зникли і через 20 років?

У ролях: Анастасія Карпенко, Дмитро Сарансков, Дмитро Суржиков, Олександр
Рудько, Олександр Піскунов, Ксенія Мішина, Олена Стефанська.