Головна TV

Сестри Завальські: Ми зрозуміли, що можемо бути корисними

У студію програми “Ранок Вдома” на телеканалі “Дім” завітали сестри Анна та Ангеліна Завальські — гурт The Alibi Sisters. В інтервʼю Лілії Ребрик і Костянтину Октябрському артистки розповіли про повернення до творчості в дуеті, про плани на майбутнє та про благодійність.

Сестри Завальські знову обʼєдналися в дует. Дівчата мають спільні творчі плани, які вони реалізують навіть попри складний час. За початку повномасштабної війни Анна і Ангеліна поїхали до Польщі, там артистки і зрозуміли, що час повертатися до творчості.

“Якби не діти, то ми б залишилися в Україні. Спочатку навіть складно було подумати про те, що ми будемо співати. Але потім ми зрозуміли, що маємо працювати. В нас є чудовий україномовний проєкт Alibi Folk. Є новий проєкт, над якими теж працювали останнім часом. Ми зрозуміли, що можемо бути корисними”, – коментує Ангеліна Завальська в ефірі каналу “Дім”.

І хоча дівчатам, як і всім українцям було дуже важко ратуватися психологічно, вони вирішили бути корисними тим, хто цього потребував більше за них. Це бажання і стало поштовхом для створення The Alibi Sisters.

“Я думаю, що це було абсолютно логічно. Ми хотіли показати, що переосмислили себе. Зараз акцентуємо на іншому матеріалі. Це нормально, тому що ми змінились, час змінився, обставини. Зараз цікавіше займатися справді ціннісними культурними проєктами, аніж розважальними. Нині взагалі дуже важливо занурюватись в нашу історію. Якщо і займатися музикою, то саме через цю призму. До речі, коли ми давали концерти за кордоном, то це були такі іміджеві прояви. Ми розповідали про українську культуру, про зв’язок європейської та української культур на території сучасної України. Це була дуже відповідальна місія. Тому оцей ре неймінг є абсолютно органічним”, – поділилася Анна Завальська.

Також співачки розповіли, що вже планують кілька концертів у Києві просто неба. А ще планують поїхати до Європи з концертами. За плечима The Alibi Sisters успішні виступи у Кракові, в Стокгольмі та на Капрі (Італія). Усі ці концерти були благодійними.

“Ми усі – єдиний фронт. Ми допомагаємо тим, чим вміємо, а вміємо ми співати. До речі, на пісню “Йшла дівчина лучками” ми відзняли дуже тендітну, романтичну, історію. Це вінтажна листівка і подаруночок всім киянам до Дня міста”, – розповіла Анна Завальська.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дім” з понеділка по п’ятницю з  07:30 до 09:30, у суботу та неділю з 07:30 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.