Головна Культура

ШЕВЧЕНКО ТА ФЕДОРОВ ЗАВІТАЛИ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ БРАСЛЕТА З МЕТАЛУ АЗОВСТАЛІ В КИЄВІ

ФОТО ДМИТРА ЛАРІНА

6-го жовтня у Києві презентували першу частину ініціативи “Символ незламності. Азовсталь” – благодійний наклад браслетів, виготовлених з легендарної сталі.

Кожен браслет створений із 5 грамів металу з останньої довоєнної партії Азовсталі, виробленого на прокатному стані 3600.

Саме з такої сталі в 1981 році була виготовлена шахта для запуску космічного корабля, у 2012-му — новий саркофаг на ЧАЕС.

У 2022 році листопрокатний цех, в якому багато років працював стан 3600, став одним із місць, де героїчно тримали оборону захисники й захисниці Маріуполя.

На презентацію завітав футболіст Андрій Шевченко, який є амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24, що став одним із авторів благодійної ініціативи.

ФОТО ДМИТРА ЛАРІНА
ФОТО ДМИТРА ЛАРІНА

Презентація проєкту відбулася біля найбільшого прапора України, поруч з яким розмістили 17-метровий напис “Вірю в ЗСУ”. Літери, також зроблені з металу Азовсталі, стоятимуть тут до 1 листопада.

Також у заході взяв участь міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

ФОТО ДМИТРА ЛАРІНА

Придбати браслет можна за 1500 грн на сайті UNITED24 та у магазинах SOVA, а забрати у відділеннях або поштоматах “Нової пошти”. Увесь прибуток з продажу буде спрямований на закупівлю дронів, щоб посилити українських захисників на фронті.

Джерело: ТАБЛОID