Головна Діткам

Щенячий патруль: цікаві факти

Кожна серія канадського мультсеріалу «Щенячий патруль» сповнена захоплюючих подій. Для тих, хто уважно стежить за пригодами команди хоробрих цуценят – кілька цікавих фактів про серіал.

За первісним задумом серіал мав називатися «Раффі та собаки-рятувальники». Тобто Райдера мали звати Раффі, і він мав бути дорослим. Крім того, собаки мали ходити на двох ногах.

Оригінальна назва мультсеріалу – PAW Patrol. PAW – це абревіатура, яка може розшифровуватися як “Pups at Work” – “Цуценята за роботою” або “Protect and Wag” – “Захищай та виляй”.

Образ кожного цуценя натхненний реальною героїчною професією – такою, як пожежник, поліцейський, рятувальник або будівельник.

Усі цуценята, крім одного, відносяться до певної породи собак. Еверест – хаски, Гончик – німецька вівчарка, Зума – шоколадний лабрадор, Маршал – далматинець, Кремез – бульдог, Шукач – чихуахуа, а Скай – кокапу. А ось Роккі – метис (помісь). Однак дехто припускає, що він може бути тер’єром.

Головна музична тема з мультсеріалу «Щенячий патруль» була номінована на премію у категорії «Видатна оригінальна пісня» на 41-й церемонії Daytime Creative Arts Emmy Awards. В результаті нагороду отримала пісня з мультсеріалу «Софія Прекрасна». Тим не менш, сама номінація говорить про те, що композитор відмінно попрацював над створенням пісні, що запам’ятовується.

Якщо ви звернете увагу на номери на автомобілях, то зрозумієте, що вони не випадкові: вони вказують на те, якою послідовністю учасники приєдналися до команди. Наприклад, червоний квадроцикл Райдера, що трансформується на квадроцикл, має номер 01; поліцейська вантажівка Гончика – 02; а червона пожежна машина Маршала – 03 і т.д.