Головна TV

Що Дмитро Архіпов та Ірма Вітовська зроблять після перемоги

Актори серіалу «Молода» розповіли, чому з виводом російських військ з України робота для них не закінчиться.

Майже два роки тому Дмитро Архіпов та Ірма Вітовська знімалися у серіалі Нового каналу. Тоді вони й гадки не мали, що доведеться волонтерити або ж навіть взяти до рук зброю. І не для зйомок фільму чи серіалу, а щоб захистити Україну від росіян. Нині Дмитро служить у ЗСУ. А Ірма долучилася до волонтерських організацій. Вони разом наближають перемогу України. Новий канал розпитав акторів, що найперше вони зроблять, коли її оголосять.

– Якщо демобілізація буде раніше перемоги, то приїду додому, обійму рідних і близьких. Трохи перепочину та знову включуся у волонтерську діяльність. Навряд чи зможу просто сидіти й не робити чогось для армії, коли вже на собі відчув, як можна допомагати, – зізнається Архіпов. – Якщо ж раніше буде перемога, то накуплю багато ігристого вина й поїду дякувати всім, хто допомагає мені зараз, та й узагалі волонтерам, кого знаю. А потім працюватиму й чим зможу допомагатиму тим, хто цього потребує. Адже доведеться наводити лад у містах та селах, і, я думаю, справ там вистачатиме. Словом, перемога над мордором ще не кінець роботи.

Ірма Вітовська вважатиме нашою перемогою розвал росії.

– Маючи це, ми зрозуміємо, що нарешті закінчиться тисячолітня історія хейту (з боку росії, – прим. ред.), історія нашого ґвалтування й винищення росією, – сказала Ірма в програмі «Точка опори». – Треба розуміти, що після перемоги буде й багато горя, депресії та сліз. І не лише тому, що відкриються страшні картинки та історії. Відкриються ще й старі секрети, моторошні таємниці з Донецької і Луганської областей, Криму.

Шукайте серії «Молодої» на сайті та YouTube Нового каналу!

Довідка: «Молода» – комедійний серіал, який на замовлення Нового каналу знімав Art Forms Production. У центрі сюжету – історія про жінку, яка хоче розпочати все з чистого аркуша, але їй заважає вік. Життя 40-річної Ольги було безхмарним, поки заради молодої коханки її не покинув чоловік. Все б нічого, але всі сімейні заощадження колишній спустив на азартні ігри, залишивши жінку по вуха в боргах. Життєві обставини змушують Ольгу повернутися на роботу, яку та давно покинула заради сім’ї. Вона намагається перезапустити свою кар’єру у видавничій справі. На кількох співбесідах їй відмовляють через вік. Усе міняє випадкова зустріч із 26-річним хлопцем Дімою, який приймає Ольгу за однолітку. Тоді героїня вирішує переписати біографію, змінивши вік. Головні ролі грають Ольга Жуковцова та Дмитро Архіпов. Також у серіалі знімаються: Юлія Шугар, Аліна Кошарна, Ірма Вітовська, В’ячеслав Довженко, Володимир Ліліцький, Валентин Томусяк, Даніель Салем.