Головна Кіно

Що драйвового у вас? А у нас – “Без образ”!

Нова комедія з Дженніфер Лоренс уже в прокаті. На перший погляд – звичайний фільм про дорослішання підлітка у сучасному світі. Насправді ж, не все так однозначно. Проглядаються одразу декілька життєвих ліній, складно навіть осягнути головну з них.

По-перше – звичайний підліток, що зазнав булінгу та замкнутий у собі, який знаходить розраду лише у комп’ютерних іграх, завдяки головній героїні по шматочкам «куштує» доросле життя: алкоголь, вечірки, керування авто, перші відносини. Все це спочатку лякає, але тільки на перший погляд.

По-друге – головна героїня. 32-річна дівчина зі складним життям, яка намагається врятувати свій дім. Вона живе у власному світі, сприймаючи життя через призму нестандартних емоцій. Непостійні відносини, проблеми з коштами, весь час несподівані та – в більшості – неприємні історії – це звичні для неї будні. Так буває – аморальна авантюра для порятунку свого фінансового становища переходить в усвідомлення багатьох негативних аспектів життя. У фіналі приходить розуміння, як усе виправити і почати своє завтра з нової сторінки.

Ще одна сюжетна лінія – батьки хлопця. Надмірна опіка єдиного сина веде до катастрофи його особистості. Намагаючись виправити ситуацію ганебними методами, вони її тільки ускладнюють.

Крім усіх драйвових поворотів сюжету, фільм наповнений дуже приємною атмосферою, завдячуючи неймовірним краєвидам та вдало підібраному музичному супроводженню. Глядач пірнає в цей фільм з головою, ніби в океан, до якого повертаються герої, і він відкриває їм друге дихання. Дає свіжий погляд на ситуацію. Ну і – звичайно ж – як для комедії, якісного та водночас простого гумору тут вдосталь.

Тож обов’язково вивільніть котрийсь з вечорів і подивіться “Без образ”. Кожен для себе збагатиться чимось новим. Фільм ніби для всіх – просто посміятись та з задоволенням провести час – і, в той же час, слушна можливість задуматись над чимось особистим, з легким відтінком суму.

Гарантую – без позитивних емоцій не залишитесь. А вони нам усім саме зараз на вагу ПЕРЕМОГИ!

Єгор Поліщук