Акторка поділилася улюбленими творами українських авторів.
Новий канал продовжує популяризувати читання й показувати серіал «Молода», сюжет якого розгортається у видавництві. Зйомки проходили серед книжок і в постійних діалогах про письменників. Тож зірки Нового каналу вирішили порадити літературу, яку обожнюють перечитувати. І сьогодні – добірка від акторки серіалу «Будиночок на щастя» Віталіни Біблів. Читайте з любов’ю разом із Новим каналом та Yakaboo!
– Люблю ці книги! Зачитувалася твором «Фелікс Австрія». Обожнюю «Червону книгу Гаріка», коли мені сумно. А якщо хочеться романтики, то візьміть «Життя після смерті Маші звичайної». Тож ловіть добірку моїх найулюбленіших! Раджу їх прочитати кожному, – каже Віталіна Біблів.
«Фелікс Австрія», Софія Андрухович
Дія роману розгортається в 1900 році в Станиславові (зараз Івано-Франківськ). Головними героїнями є панянка Аделя та її подруга-служниця Стефанія. За сюжетом, їхні життя зв’язані ще з дитинства. Після пожежі, в якій загинули батьки Стефи, тато Аделі вирішив її прихистити. І відтоді дівчата разом росли, мріяли та будували плани. Та настає момент, коли Аделя і Стефа починають заважати одна одній розвиватися й жити далі.
«Століття Якова», Володимир Лис
Головний герой Яків Мех за свій сторічний вік пережив п’ять держав: Російську імперію, УНР, Польщу, гітлерівську Німеччину, сталінський СРСР. І дожив до держави Україна. Чекаючи на ювілей, Яків ще раз згадує своє життя. З глибини пам’яті виринає його кохання, біль втрати, радощі й горе в родині, круговерть війн та режимів.
«Червона книга Гаріка», Гарік Корогодський
У третьому томі з серії «…історії єврейського хлопчика» бізнесмен і меценат записує найцінніші спогади: про рідних, перший великий бізнес та перші великі проблеми. Під час прочитання книги ви нібито завітаєте в гості до Гаріка Корогодського та поживете разом із бізнесменом та його сім’єю.
«Життя після смерті Маші звичайної», Ольга Навроцька
Герої цього фентезі переконані, що їхні життя можуть тривати вічність. Однак приводом для сумнівів стала поява смертної дівчини Маші. Усе свідоме життя вона поринала у фантастичні світи, які відтворювала у малюнках. Настає день, коли звичайній Маші доводиться обирати між життям і коханням.
«Молоко з кров’ю», Люко Дашвар
Події роману охоплюють 1941-2007 роки. Головні герої Маруся і Стьопа кохають одне одного з 12 років, але бути разом не можуть. Їм постійно заважають: географічно-політичні й військові обставини, далекі та близькі родичі, заздрісні сусіди й вороги.