Головна TV

Що подарувати рідним на Різдвяні свята? Поради від Віталіни Біблів

Відома українська акторка зізналася, що цьогоріч вирішила обійтися без дорогих подарунків, щоб більше донатити на армію.

Більшість українців стоять на роздоріжжі – святкувати зимові свята чи ні? Робити подарунки чи цього року краще утриматись? Зірка комедійного серіалу «Будиночок на щастя», який показує Новий канал, Віталіна Біблів вже все чітко вирішила.

– Я буду святкувати Різдво та Новий рік. Хоч зараз усі вважають, що це не на часі, іншого життя в нас не буде! – ділиться думками Віталіна. – Звісно, не планую таких святкувань, як у мирний час, але я обов’язково поїду до своїх батьків, рідних, друзів. З ними тихо-мирно посидимо, пообіймаємося, поставимо ялинку. Ще запалимо гірлянди на батарейках, бо допомагаємо Україні, як можемо, тож не будемо використовувати зайву електроенергію. Взагалі дуже люблю Новорічні та Різдвяні свята. Мені здається, що в цей період відбувається певна магія, і я, як мала дитина, вірю в дива. Хочу, щоб кожен українець загадав одне на всіх бажання!

Акторка зізнається, що цього року не до дорогих подарунків, оскільки вона та її близькі активно донатять на потреби армії.

– Те, що хотілося б, подарувати не вийде. Але маленькі презентики обов’язково будуть! – каже Віталіна Біблів. – Вирішила купити те, що зараз необхідне. Наприклад, махрові шкарпетки, пояс із собачої шерсті, шарфики, гірлянди на батарейках. Свято має бути! Я така людина, для якої подарунок, звісно, має значення, та більше важлива увага. Мені здається, зараз можна проявити фантазію й навіть не витрачати кошти, а зробити щось власними руками.

Дивіться усі сезони комедійного серіалу «Будиночок на щастя» з понеділка по четвер о 19:00 на Новому каналі!