Головна TV

Що подивитися на YouTube? Топ-6 каналів, які радить Валік Міхієнко

Ми любимо дивитися на нього в різних гумористичних, та й не тільки, форматах. А що ж дивиться він? Ексклюзивно для Нового каналу відомий гуморист, актор та ведучий проекту «Розсміши коміка по-новому» Валік Міхієнко поділився своєю добіркою улюбленого контенту.

– Чесно скажу, я дивлюся дуже мало українського YouTube, щоб потім не бути схожим ні на кого, – говорить Валік Міхієнко. – Думаю, кожен комік хоч раз зіштовхувався з ситуацією, коли придумуєш жарт, а потім розумієш: «Ой, а я його колись та й чув. Просто відклалось у підсвідомості». Тож намагаюся не дивитися гумористичні українські шоу, аби залишатись із своїми жартами, а не видавати інколи чужі.

Топ-6 на YouTube від Валіка Міхієнка

1. Канал «Леви на джипі»

– Кращих немає! – з усмішкою стверджує Валік.
Довідка: Канал з гумористичним контентом. Найбільш популярні формати: «ДЗК», «Срач», «Клуб дилетантів», «Підкати». Заснували канал Андрій Лузан, Микола Зирянов і Валік Міхієнко. Зараз резидентів уже п’ять. До команди приєдналися Роман Щербан та Даша Кубік.

2. Канал Антона Птушкіна

Довідка: Це авторський тревел-проект журналіста та блогера Антона Птушкіна. Свій контент Антон робить самотужки. До війни він подорожував різними країнами світу та знімав випуски, аби всебічно розкрити місцевість, у яку потрапив. Наразі Антон разом із другом та бізнесменом Мішею Кацуріним знімають проект «Їжа» в містах України. Його публікують на YouTube-каналі
Міші.

3. Канал «Загін кіноманів»

– Я вважаю, Віталік Гордієнко робить дуже класні й важливі випуски, – каже Міхієнко.
Довідка: Це авторський проект актора Віталіка Гордієнка. Спочатку він знімав огляди на фільми, ділився суб’єктивними думками. «З часом канал про кіно перетворився на канал про сенси, змісти та культурний простір, іноді з долею гумору», – пише сам Віталік. Тож тепер там можна зустріти, наприклад, інтерв’ю. Або взагалі великий документальний фільм про Володимира Івасюка.

4. Проект «Порадниця» на каналі «Тріо Різні»

– На мою думку, в дівчат вийшло дуже атмосферне ток-шоу, – коментує ведучий.
Довідка: Авторки проекту – гумористки Саша Машлятіна, Настя Оруджева та Аліна Гордієнко. У кожному випуску до них приходить відомий чоловік, з яким дівчата обговорюють актуальні проблеми, що можуть статись у житті кожного.

5. Подкаст «ХПЗП» з Костею Трембовецьким і Мішею Рудьом

Довідка: У своєму проекті «Хороший Поганий Злий Подкаст» друзі Міша й Костя, сидячи один навпроти одного, без цензури обговорюють будь-які актуальні теми.

6. Проект «20:23» з Женею Яновичем

– Зізнаюся, дивлюсь вибірково. Все залежить від цікавості гостя. Але мені подобається це вечірнє шоу, – говорить Валік Міхієнко.
Довідка: Це вечірнє розважальне шоу, де актор і ведучий Женя Янович спілкується з цікавими йому людьми: з іронією, комфортом та сенсами. Фішки шоу – басейн розміром з усю студію та унікальні атракції, які готують особисто під кожного гостя.