Головна TV

Що подивитися: топ-5 фільмів від Олени-Крістіни Лебідь

Ведуча «Аферистів в сітях» на Новому каналі розповіла про серіали та кіно, які викличуть захоплення та відволічуть.

До весни – два тижні. Ми всі з нетерпінням чекаємо тепла та сонця. А щоб добре провести вечори після роботи та швидше наблизити березень, зберігайте собі топ-5 кінокартин, від яких неможливо відірватися. Радить ведуча проекту «Аферисти в сітях» на Новому каналі Олена-Крістіна Лебідь.

«Ферзевий гамбіт» (або «Хід королеви»)

– Це міні-серіал від Netflix. Кааааайф – актори, естетика кадру, сюжет, – каже Олена-Крістіна. – Ну, і актриса Аня Тейлор Джой, яка зіграла головну героїню, просто вау! Справжнє перетворення на геніальну шахістку!

«Клікбейт»

– Це теж Netflix. Початок – вогонь, – ділиться емоціями Лебідь. – Чувака викрали та залили в інтернет відео з ним під заголовком «Якщо це відео набере 5 млн переглядів, мене вб’ють!» Відео набрало! А далі почалося таке…

«Молоді монархи»

– І знову драма від Netflix. Серіал про 15-річного спадкоємця шведської корони принца Вільгельма, який закохався… в однокласника, – розповідає телеведуча. – Чудово все – і гра хлопців, і придворні інтриги, і поганець Август. До речі, симпатичний… (усміхається).

«Каштановий чоловічок»

– Це міні-серіал від Netflix. Скажу так – класний трилер! – каже Олена-Крістіна. – Розплутати мені не вдалося до останньої серії. І розгадка вразила!

«Час»

– Фільм – просто захват! – ділиться телеведуча. – Сім’я приїхала відпочивати на курорт, і їх вивезли на екскурсію до лагуни. А там за годину перебування їхній 6-річний син став 18-річним хлопцем. Чому? Дивіться!