Головна TV

Що за кадром: секрети зі знімального майданчика серіалу “Жіночий лікар. Нове життя”

Вже скоро на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра серіалу “Жіночий лікар. Нове життя”. Один з найпопулярніших українських серіалів про лікарів стане повним перезавантаженням вже улюбленої історії. У проєкті знімаються відомі українські актори: Андрій Ісаєнко, Анастасія Цимбалару, Олексій Нагрудний, Тарас Цимбалюк.

За сюжетом, у столичний Науково-дослідний центр акушерства та репродуктології, приходить працювати головний герой – талановитий акушер-гінеколог Михайло Гончар, який був змушений переїхати до Києва із Сіверодонецька. Лікарню, де він очолював пологове відділення, було зруйновано внаслідок російського обстрілу, як і дім Михайла. Після отриманого поранення він починає нове життя у столиці разом з донькою, яку виховує один. Влаштовуючись на нову роботу, він мимоволі переходить дорогу амбітному заступнику завідувача та опиняється втягнутим в інтриги.

Розповідаємо цікаві факти про “Жіночий лікар.Нове життя”:

– У зйомках беруть участь не лише професійні дорослі актори, а й зовсім маленькі діти. Батьки довіряють команді крихітних новонароджених – від кількох тижнів до кількох місяців. Наймолодший актор – 14 днів від народження. На майданчику працюють неонатологи та дитячі медсестри, щоб зйомка малюків проходила безпечно.

– Також у серіалі знімаються тваринки. Зокрема, кіт Елвіс – вихованець актора Остапа Макаренка, який грає роль сина Олени Руденко, і пес Кліфф – улюбленець режисера Павла Мащенка.

– Пара не тільки в серіалі: актори «Жіночого лікаря. Нове життя» Таїсія Хвостова та Ярослав Шахторін одружились. У серіалі Таїсія зʼявиться у ролі медсестри Ліди, яка працює під керівництвом головного героя Михайла Гончара (актор Андрій Ісаєнко), а Ярослав перевтілиться у медбрата гінекологічного відділення. Таїсія бачить багато паралелей між їхніми стосунками на майданчику та у реальному житті.

– Знімальний майданчик Андрій Ісаєнко ділить зі своєї 5-річною донькою Марією, яка і в серіалі виконає роль доньки його героя.

– Справжні медичні фахівці – хірург загальної практики Роман Калина та хірург-комбустіолог Олександра Линник плідно співпрацюють з усіма департаментами на знімальному майданчику, від гримерів до акторів, аби все в кадрі виглядало правдиво.

– Деякі актори, як-от Олексій Нагрудний, уже навчилися накладати медичні шви.

– Під час знімання сцен у кабінеті УЗД періодично задіюють “дублерок живота” – справжніх вагітних.

– Зйомки проходять у спеціально побудованому павільйоні, де створено справжню велику лікарню із сучасним медичним обладнанням.