Головна TV

Щороку передивляюся!: два улюблені фільми для новорічного настрою від Наталки Денисенко

Якщо ви втомилися від галасливого застілля, зустрічей з друзями та посиденьок з родичами, то саме час влаштувати кіномарафон! Підібрати той самий фільм під настрій – завдання не з легких. Аж очі розбігаються від різноманіття кінострічок, які пропонує пошуковик. Тому зірка серіалу Нового каналу «Звʼязок» Наталка Денисенко вирішила поділитися своїми улюбленими фільмами, які з задоволенням передивляється.

Кіновсесвіт Гаррі Поттера

– Щороку ми з синочком передивляємось усі фільми про чарівника Гаррі Поттера. Зазвичай цього хочеться якраз у новорічні свята. Андрійко дуже любить цю магічну історію. І я також, – з усмішкою розповідає Наталка Денисенко.

Опис стрічки: Популярна серія фільмів показує пригоди Гаррі Поттера та його друзів Герміони Ґрейнджер і Рона Візлі, які навчаються у Гоґвортській школі чарів і чаклунства. Він відчайдушно й хоробро бореться із силами зла, аби не дати їм заволодіти світом.

«Пʼятий елемент», 1997

– Це мій улюблений фільм з дитинства. Я просто обожнюю його! Він настільки круто знятий, що виглядає нарівні з сучасними фільмами фантастичного жанру. Дуже-дуже подобається, тож передивляюся його щороку, – ділиться акторка.

Опис стрічки: Культовий комедійно-фантастичний екшн розповідає про епічне протистояння світла й космічного зла. Кожні пʼять тисяч років сили хаосу прагнуть знищити людство. У XXIII столітті знову настає час боротьби за життя. Колишній військовий Корбан Даллас має
допомогти дівчині на імʼя Лілу, яка є пʼятим елементом і єднає силу чотирьох стихій.