Головна TV

«Шукаю тебе»: Донька розшукала на окупованій території маму, з якою рік не було звʼязку

Щовівторка та щочетверга о 19:00 в ефірі НТН – проект «Шукаю тебе». Він допомагає українцям розшукати близьких людей, із якими втрачено зв’язок під час війни. Дуже хочеться вірити, що кожен, хто чекає своїх рідних, обов’язково їх знайде. Цього тижня в новому випуску проекту – історія доньки, яка врешті-решт змогла розшукати свою маму: жінка зникла на окупованій територій і про її долю не було нічого відомо цілий рік…

У 2014 році Ніна Чистякова втекла від війни з міста Єнакієве, що на Донеччині, до Кремінної Луганської області. На жаль, війна наздогнала її вдруге – минулого року місто також окупували росіяни. Цілий рік рідні Ніни Гаврилівни нічого не знали про долю мами та бабусі, молилися, щоб вона була жива й здорова. Ії дочка, Наталя Чистякова, зараз мешкає в Харкові. Цілий рік вона не бачила маму, нічого про неї не знала, ніяк не могла її розшукати, але до останнього не втрачала надії. Вона звернулася по допомогу до редакції «Шукаю тебе». І от нарешті завдяки проекту жінку вдалося розшукати! Після виходу в ефір програми з Наталею зв’язалася мамина сусідка, котра зуміла вирватися з окупації ще в жовтні минулого року. І вона повідомила радісну, обнадійливу звістку, що на момент її виїзду Ніна Гаврилівна була жива. Також сусідка дала контакти, як вийти на волонтера, котрий зміг би поїхати і розшукати Ніну Чистякову. Волонтеру, на щастя, вдалося знайти маму Наталі: він передав лист від доньки і записав відеозвернення Ніни Гаврилівни. Як почувається жінка та чому досі не виїхала з окупованої території? Дивіться у четвер, 25 травня, о 19:00 у проекті «Шукаю тебе» на НТН.

Також цього тижня в новому випуску проекту глядачі дізнаються деякі нові подробиці історії пошуку, яка прозвучала в ефірі програми два тижні тому. Нагадаємо, Олександра Веріго з Каліфорнії розшукувала близьких людей – названих дядька і тітку, Ковалевських Георгія Валентиновича та Лідію Іванівну з Харкова, з якими повністю обірвався зв’язок у кінці лютого. Чи вдалося знайти подружжя?

Поки триває війна, проект «Шукаю тебе» продовжує шукати всіх, хто загубився. До редакції програми звернулася Наталія Нагорна, яка сподівається розшукати свого  чоловіка, Анатолія Михайловича Шевченка, 1975 року народження. Їхній сім’ї вдалося вирватися з окупації на Сумщині, але чоловік Наталії дуже переймався за рідних, які не змогли втекти з окупованого села Ягідне Чернігівської області. Тож 5 березня 2022 року вирішив поїхати в село, щоб переконатися, що з ними все добре. Відтоді  Наталія не бачила чоловіка… Лише дізналася від місцевих мешканців, що Анатолія затримали росіяни і катували його. Але Наталя не втрачає надії знайти чоловіка живим.

Якщо ви впізнали когось із тих, кого розшукують, і знаєте, де зараз ці люди, пишіть на електронну пошту shykayou@ukr.net. А якщо ви втратили зв’язок із близькими, якщо не знаєте, де вони й що з ними, залишайте заявку на пошук на сайті dopomogaua.info, на спеціальній сторінці проекту «Шукаю тебе». Дієвим інструментом пошуку стають також і програми в мережі Інтернет. Тож неодмінно діліться посиланнями на випуски в соцмережах, адже таким чином ви наближаєте зустріч рідних людей!

Дивіться проект «Шукаю тебе» щовівторка та щочетверга о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски програми виходять на супутниковому каналі «Інтер+» щосереди та щоп’ятниці о 19:30.