Головна TV

«Шукаю тебе» на НТН: довгоочікувана зустріч жінки з Маріуполя з племінницею, якої вона не бачила 20 років

Щовівторка та щочетверга в ефірі НТН – проект «Шукаю тебе», що допомагає українцям розшукати близьких, які загубилися та втратили зв’язок одне з одним. Скоро Новий рік – час, коли так хочеться вірити в дива! І самим творити дива! А для цього варто зробити якусь добру справу і вірити в хороше. Бо як же без віри і доброти? Саме віра і доброта допомогли двом людям зустрітися. Зустрітися, незважаючи на те, що їх розділяли роки, тисячі кілометрів і суцільна невідомість. У програмі «Шукаю тебе» вже розповідали історію маленької Ірочки, яку вдочерили в Італію і яку понад 20 років розшукували родичі з України. У новому випуску – продовження цієї історії. Нарешті вона змогла обійняти рідних!

У вересні минулого року до редакції «Шукаю тебе» звернулася маріупольчанка Ольга Володимирівна Зозуля. Їй із родиною вдалося вибратися з окупованого міста. Вони евакуювалася до Німеччини, але серце жінки боліло не лише за Україну та власний дім, а ще й за племінницю Іринку… Багато років тому дівчинка потрапила до дитячого будинку, бо рідні батьки не могли піклуватися про неї. Її провідувала тільки тітка – Ольга Володимирівна. У 2004-му, коли Ірочці мало виповнитися чотири роки, її всиновила родина з Італії. Тоді зв’язок із дитиною було втрачено, і два десятки років у рідних про неї не було жодної інформації. По допомогу в пошуках рідної кровинки Ольга Зозуля звернулася до проекту «Шукаю тебе». Команді програми вдалося розшукати племінницю, і торік напередодні Нового року сталося диво: рідні люди нарешті побачили одна одну за допомогою телемосту, який з’єднав уже дорослу Іру з Італії та Ольгу Володимирівну з Німеччини. Тоді племінниця пообіцяла зустрітися з тіткою наживо. І ось недавно Іра прилетіла в Німеччину, і рідні люди нарешті змогли обійняти одна одну! Як пройшла зустріч, до якої Іра та Ольга Володимирівна готувалися майже 20 років? Дивіться у вівторок, 26 грудня, у проекті «Шукаю тебе» на НТН.

Також у заключному випуску року, 28 грудня – невеликі підсумки непростого для нашої країни 2023-го. Найчастіше цього року до проекту «Шукаю тебе» люди зверталися, щоб розшукати рідних у Бахмуті та на Херсонщині. На жаль, не меншає заявок на пошук і з Маріуполя, Київщини, Харківщини. У жовтні цього року Міністерство внутрішніх справ озвучило страшну статистику: в Україні через війну безвісти зниклими вважаються 26 тисяч громадян! 11 тисяч із них – цивільні, 15 тисяч – військові. Більшість із цих зниклих людей перебуває в полоні. Але є й хороші новини. За даними офісу уповноваженого Верховної Ради з прав людини, цього року вдалося повернути додому 144 цивільних полонених. Історії деяких із них розповідали в ефірі програми, щоб кожен, хто шукає, не втрачав надії та вірив: настане час – і рідна людина знайдеться та повернеться. Про те, де брати сили для боротьби і як дочекатися близьких із полону, ведучий Анатолій Бондаренко в студії програми поговорить із Лідією Рибась, активісткою громадського об’єднання «Цивільні в полоні» та сестрою полоненого Павла Запорожця.

Окрім того, цього тижня в студію «Шукаю тебе» прийде психологиня Наталя Сабліна, яка розкаже, як не опускати рук, як вгамовувати панічні думки, і взагалі, як справлятися зі стресом і тривогою під час пошуків безвісти зниклої людини.

Якщо ви втратили зв’язок із близькими людьми, не знаєте, де вони й що з ними, пишіть на електронну пошту shykayou@ukr.net або залишайте заявку на пошук на сайті dopomogaua.info, на спеціальній сторінці проекту «Шукаю тебе». Свої заявки можна надсилати також і в телеграм-канал програми «Свідок» – https://t.me/svidok_telegram.