Головна TV

«ШУКАЮ ТЕБЕ» НА НТН: ІСТОРІЯ ЖІНКИ, ЯКА ЗМОГЛА ВИРВАТИСЯ З МАРІУПОЛЬСЬКОГО ПЕКЛА

Щовівторка та щочетверга о 19:00 в ефірі НТН – проект «Шукаю тебе», що допомагає українцям знайти близьких людей, котрі загубилися під час війни, та розшукати рідних, із якими втрачено зв’язок. Цього тижня в новому випуску проекту – історія Марини Перешивайлової, яка дивом вирвалася з окупованого Маріуполя.

Марина Перешивайлова

Маріуполь – місто людей-героїв. За час існування програми «Шукаю тебе» наші журналісти провели десятки інтерв’ю з маріупольцями і впевнилися, що ці люди настільки люблять своє місто, настільки до нього прив’язані, що в перші дні війни в них навіть думки не було покидати рiдний дім. Часто навіть благання найдорожчих людей не могли їх переконати залишити свою батьківщину. Так само і Марина Перешивайлова – коли почалася війна, вона не збиралася виїжджати з міста. Тоді в неї ще не було страху і вона ще не розуміла, що насувається справжнє лихо. Про те, що катастрофа неминуча, здогадувалася її дочка Анастасія, яка живе в Америці. Вона з самого початку наполягала на негайній евакуації матері. Але Марина не слухала – вона збиралася захищати рідний Маріуполь, волонтерити, допомагати пораненим. Уже за кілька днів зв’язок із містом зник. Анастасія не знала, де її мама, що з нею, чи жива вона. А Маріуполь продовжували бомбити. В якийсь момент один зі снарядів прилетів поряд із тим будинком, де переховувалася Марина Перешивайлова. Справжнім дивом було те, що всі в цій будівлі вижили, хоч і постраждали. Але люди в сусідньому домі загинули. Це був переломний момент, після якого Марина нарешті вирішила вибиратися з міста.

Як жінці вдалося вирватися зі справжнього пекла? І як пройшла зустріч матері з донькою та… перше знайомство з онуком? Дивіться у вівторок, 30 серпня, о 19:00 у проекті «Шукаю тебе» на НТН.

На адресу редакції проекту продовжують надходити листи з проханням допомогти знайти людей, із якими втрачено зв’язок під час війни. Рідні розшукують 59-річного Миколу Савченка з селища Високопілля, що на Херсонщині. 3 квітня окупанти викрали його з дому, вкинули в багажник автомашини й вивезли в невідомому напрямку… Лариса Павленко з Харкова розшукує сина Дмитра, свого чоловіка Михайла і ще трьох харків’ян, які зникли разом із ними: кума Ігоря Алдохіна, а також – Костянтина Стальнова та Олега Зубка. Їх усіх забрали в полон росіяни, а сама Лариса стала жертвою шахраїв, які вимагали від неї 200 тисяч гривень – нібито за звільнення з полону рідних людей!

Якщо ви впізнали когось із тих, кого розшукують, і знаєте, де зараз ці люди, пишіть на електронну пошту shykayou@ukr.net. А якщо ви втратили зв’язок із близькими, якщо не знаєте, де вони і що з ними, залишайте заявку на пошук на сайті dopomogaua.info, на спеціальній сторінці проекту «Шукаю тебе».

Сподіваємося, що всі, хто загубився на цій війні, знайдуть одне одного якнайшвидше. А проект «Шукаю тебе» допомагатиме. Дивіться щовівторка та щочетверга о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски програми виходять на супутниковому каналі «Інтер+» щосереди та щоп’ятниці о 19:30.