Головна TV

Скільки заробляють українські блогери. Антон Мурафа: Пів року жив на одну зарплату

Гостем нового випуску подкасту “Олега френди”, який виходить на YouTube-сторінці телеканалу “Дом”, став відомий український блогер, пранкер, співавтор YouTube-проєкту “Алло, русня?» Антон Мурафа. Блогер-мільйонник розповів, чим займається зараз і зізнався, скільки в середньому заробляє на місяць.

Антон Мурафа – популярний український блогер. Має 259 тисяч підписників у Instagram і 2 млн. у TikTok. Також відомий YouTube-проєктами. Один із яких зʼявився під час війни та вже набирає чималих обертів. Шоу має назву “Алло, русня?”, в ньому ведучі телефонують росіянам і відверто жартують над ними.

“Це ідея мого друга, товариша, партнера Антона Скуратова. Зараз це наш єдиний проєкт, ми пишемо ще один, але в реалізації поки лише цей. Ми робимо його за власні кошти, за цей час було буквально 2 рекламних інтеграції. Тому він йде або нуль в нуль, або ми ще навіть трішки вкладаємось”, – ділиться Антон Мурафа в інтерв’ю з Олегом Борисовим.

Крім того, блогер відверто розповів, який дохід приносить йому робота, про яку мріють мільйони українців.

“Я пам’ятаю грудень 2021-го року, під час якого я заробив 15 тисяч доларів. Тоді я подумав, що буду мільйонером! 15 тисяч за місяць! Я сам не повірив, що заробив такі гроші! Хотів придбати нову машину… а потім почалася війна, і повідпадали всі контракти. Тому за ці зароблені в грудні гроші я жив майже до середини осені. Більше нічого не було – ні реклами, ні інтеграцій. Можливо, за весь цей час 1000 доларів мені принесли соцмережі – все. Вийшло як – я продав машину, бо хотів нову і були ці 15 тисяч доларів, на які я і жив”, – зізнався блогер.

Лише наприкінці 2022-го року рекламодавці почали знову звертатися до блогерів, і зараз Антон Мурафа може оцінити свій щомісячний дохід.

“У середньому  2500-3000 доларів. Інколи більше, буває менше, а буває й таке, що кілька місяців взагалі немає доходу. Ця сума – досить непоганий показник для війни. Можна сказати, що бізнес стає сміливішим і повертається. Це говорить про те, що люди повірили в ЗСУ, в Україну, в себе і зрозуміли, що немає сенсу чогось боятися – треба жити тут і зараз”, – розповів Антон Мурафа в подкасті “Олега френди”.

У розмові з Олегом Борисовим Антон Мурафа розповів, як востаннє їздив до Криму, де він народився і де живе його мама, а його ледь не затримали на адміністративному кордоні. Також блогер поділився думками, чому зараз важливо спілкуватися українською мовою і яка відповідальність в питанні українізації лежить на інфлюенсерах.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції