Головна TV

Сміялися і сказали, що я наївна: Юлія Зорій – про початок роботи на радіо

Під час навчання на політолога Юлія Зорій мала мрію – стати телеведучою. Протягом більш ніж 10 років докладала всіх зусиль, аби досягнути своєї мети.

Вона стала працювати в цій сфері, будучи студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Подробицями старту на радіо Юлія поділилася з Новим каналом:

– Спершу розповім про перший смішний випадок на початку моєї карʼєри, бо обидва вони повʼязані між собою. На третьому курсі була інформаційна практика, під час проходження якої нас відправляли в різні ЗМІ, адміністрації, мерії. Я потрапила на місцевий телеканал. І тоді мені, практикантці, навіть дали можливість вийти в прямий ефір і зачитати один випуск новин. Обрали, бо вже мала добре поставлений голос і хорошу дикцію. Пригадую, як поверталася додому, і мені здавалося, що всі перехожі дивляться на мене. Бо знають, що саме мій голос начитував новини годину тому. І дуже хотілося сказати: «Бачте, я та людина, яка вела випуск у прямому ефірі!»

Трохи пізніше, теж на третьому курсі університету, вона вирішила спробувати себе в ролі радіоведучої:

– Я почула, що на радіостанції є вакансія диктора. Віддала туди касету із записом саме того випуску новин, який начитувала на телеканалі. Вони переглянули і сказали, що підходжу. Протягом тижня-двох стажувалася, а потім мені дали вийти в прямий ефір. Памʼятаю, що вдяглася в найгарніший святковий одяг! Мої майбутні колеги сміялися з цього. Казали: «Тебе ж тут не показують». Але я не зважала на це, бо мені хотілося мати дуже гарний вигляд у свій перший робочий день на радіо.

Два місяці по тому з Юлею трапився невеличкий курйоз:

– Коли я пропрацювала вже два місяці, колеги запитали: «Слухай, бухгалтер уточнює, чому ти не йдеш до нього. Чого не забираєш свою зарплату?» А я здивовано відповіла: «Ой, навіть не подумала про це. А мені що, і платити будуть?» Вони довго сміялися, сказали, що я дуже наївна та кумедна. І це справді було дуже смішно. Та я так хотіла працювати на радіо й телебаченні, що просто не подумала про зарплату.