Головна TV

Снайперка Євгенія Емеральд: Схудла на шість кілограмів

Гостею програми “Тихий вечір з Оленою Кравець” стала снайперка полку спеціального призначення НПУ «Сафарі» та єдина жінка у чоловічому колективі Євгенія Емеральд. В інтерв’ю Олені Кравець вона розповіла про знайомство на фронті з майбутнім чоловіком, досвід материнства з першою донькою та очікування від другої, наскільки схудла за час вагітності, яке ім’я обрала для дитини і чи збирається повернутися на фронт після пологів.

Зараз Євгенія Емеральд вже на 8 місяці вагітності. Вона зізнається, що почуває себе чудово – чим більший термін вагітності, тим краще, але смаки у гості «Тихого вечора з Оленою Кравець» дуже змінилися.

«Я за правильне харчування завжди була. Намагалася корисну їжу їсти навіть на фронті, звісно, коли це вдавалося. А з  вагітністю я просто почала їсти бургери, картоплю, солодке. Чоловік сміявся, бо мій лікар сказав, що краще мені ні в чому не відмовляти, – згадує Євгенія Емеральд і додає, – але потім, після сьомого місяця, я вирішила, що треба закінчувати набирати вагу. Я почалася правильно харчуватися і схудла на 6 кілограмів».

Олена Кравець не втрималася і поставила питання, відповідь на яку вагітні тримають у таємниці якнайдовше:  на кого ж чекає снайперка. «Буде Бандерівка, мініспайперка», – посміхаючись відповіла Євгенія Емеральд.

Ім’я для доньки гостя каналу «Дом» вже обрала, проте відкриє його після пологів: «Я не скажу, яке я обрала ім’я, але воно дуже-дуже символічне. Я навіть чоловікові не кажу ім’я, тільки моя старша донька знає. Він трохи ображається, але чекає. Обіцяю, воно буде незвичним», говорить гостя Олени Кравець.

Олена Кравець поцікавилися у співрозмовниці: яку б рису передала вона у спадок своїй донечці, на що Євгенія Емеральд, не замислюючись, відповіла: «Почуття гумору. Почуття гумору дуже важливе для людей, і воно мене неодноразово рятувало й на фронті. Тому я цього бажаю не тільки своїй доньці, а взагалі кожному українцю».

За характером дівчинка, на яку чекає снайперка, більше схожа на хлопця: «Я вже відчуваю, що мої дві дочки будуть максимально різними. Перша донька, в неї ім’я як у принцеси Жасмин, і вона дійсно як принцеса. Друга донька – в неї буде войовниче ім’я. Вже в животі відчувається, що буде така, як я, — не дуже спокійна».

Про повернення на фронт снайперка наразі не думає і сподівається, що після того, як народить дитину, війна закінчиться.  «Але, звісно, трошечки хочеться, але мій наставник-снайпер сказав, щоб я сиділа з дитиною вдома 3 роки», – зізнається Євгенія Емеральд.

Наприкінці бесіди ведучі запропонували гості зіграти в гру “Правда чи фейк”, ставлячи запитання, що стосуються пологів. І персональний презент майбутній доньці — боді з принтом “Тихого вечора”.

Гостями нового випуску програми “Тихий вечір з Оленою Кравець” стали українська снайперка Євгенія Емеральд, актори, що подарували свої голоси героям мультфільму “Мавка. Лісова пісня” — Наталка Денисенко та Назар Задніпровський. Музичний гість – MONATIK.

Дивіться «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дом» щосуботи о 21:00, а також на сайті та на YouTube-майданчику  каналу «Дом».