Головна Діткам

Софія Прекрасна: цікаві факти та головоломка

Створений для дітей віком від 2 до 7 років мультиплікаційний серіал студії Disney «Софія Прекрасна» демонструє юним глядачам правильні життєві цінності та вчить їх бути хорошими та позитивними.

Софія, яка живе у світі замків та чарівників, стикається з такими ж обов’язками та життєвими ситуаціями, як і всі діти. Маленька принцеса ходить до школи, вчиться будувати стосунки з близькими, знаходить нових друзів, осягає необхідність завжди говорити правду і бути хороброю та цілеспрямованою.

Дія серіалу розгортається у казковому королівстві “Чарівна”, де правлять чари. Маленькій дівчинці на ім’я Софія уготована доля стати принцесою та справжньою чарівницею. Після того, як мама Софії – чоботарка Міранда – виходить заміж за короля Роланда II, життя маленької дівчинки змінюється. Виявляється, всі принцеси повинні обов’язково володіти мистецтвом магії та чаклунства. Тому маленька Софія вирушає до школи магії, де вона має здійснити політ на крилатій кареті, потоваришує з ручним драконом, здійснить похід у зачарований цирк і не дозволить злому чарівнику Седрику заволодіти чарівним кулоном Авалора. Софії допоможуть її вірні друзі – звірятка, а також чудові принцеси зі світу Disney.

Цікаво, що модель сім’ї Софії продюсер серіалу Крейг Гербер створив на зразок своєї власної. Його батьки розлучилися і завели нові сім’ї, тому Крейг ріс зі зведеними сестрами та братами. «Створення змішаної сім’ї з батьком і матір’ю видалося чудовим ходом для того, щоб розповідати сучасним дітям фантастичні історії, з якими вони можуть асоціювати себе. До того ж Софія може бути зухвалою, цікавою, розумною дівчинкою, яка бере роль принцеси так само як будь-яка дитина сприймає нову, пригоду, що захоплює. Софія може бути позитивним зразком, демонструючи правильні риси характеру та проходячи життєві уроки, які пам’ятатимуть довго після того, як виростуть зі своїх костюмів». – коментує свою ідею Крейґ Гербер.

Чарівна історія прекрасної Софії – це саме той випадок, коли казковий мультик піде лише на користь малечі. Мультиплікаційний серіал студії Disney вчить маленьких телеглядачок хорошим манерам, прищеплює вічні цінності, знайомить із правилами світського етикету та вселяє віру в диво.

Адже чудеса трапляються з тими, хто в них вірить, і що більше вірять, то частіше вони трапляються!

Перед вами шість схожих картинок. Але абсолютно однакові з них лише дві. Знайдіть їх!