Головна TV

Софія Самойлюк розповіла, як приховувала від організаторів свої плани відмовитись від виступу на італійському фестивалі

Сьогодні на прямому включенні зі студією “Сніданку з 1+1” була 13-річна Софія Самойлюк, яка днями своєю заявою вразила увесь світ. Юна переможниця “Чорноморських ігор” мала заспівати на відомому фестивалі у Сан-Ремо в Італії.

Під час виходу на сцену дівчинка несподівано замість співу виступила з промовою, в якій відмовилась виступати на одній сцені з російськими виконавцями. Таким чином дівчинка привернула увагу світової спільноти до війни в Україні та наголосила на тому, що країна-терорист вбиває українських дітей.

Дівчинка каже, що вона отримала колосальну підтримку від учасників фестивалю.

“До мене приходило багато учасників та гостей із зали. Організатори ніяк не відреагували на мою заяву та не вибачились. Звісно музиканти, з якими я повинна була виступати, були у шоці і висловили мені багато слів підтримки”, – каже Софія.

До того ж, дівчина розповіла, що спеціально робила вигляд, що активно готується до виступу, щоб ніхто з організаторів не дізнався про її промову до виходу на сцену.

“Я спеціально до самого виступу робила вигляд, що все добре, я буду виступати, аби ніхто нічого не зрозумів. Я брала участь у всіх репетиціях на рівні з усіма учасниками. Перед виходом на сцену я сховала папірець, на якому була моя промова. Організатори не хотіли навіть слухати мене після цього, коли я підійшла і сказала, що так не має бути. Учасники країни-агресорки не можуть виступати під час повномасштабної війни на світовому фестивалі. Нам сказали, що діти і музика поза політикою, тому йдіть і не заважайте нам”, – каже Софія.

Співачка каже, що вона усвідомила, що все зробила правильно.

“Я дуже хвилювалася, щоб у мене не забрали мою промову. Ми навіть думали, що у мене можуть вимкнути мікрофон. Я не жалкую про те, що зробила, адже після всіх коментарів та підтримки я ще раз усвідомила, що все зробила правильно”, – каже юна співачка.