Головна TV

Соломія Вітвіцька допомогла у Техасі за 5 днів зібрати понад 7,5 млн гривень допомоги для України

Україну підтримують у різних куточках світу. На запрошення благодійного фонду Liberty Ukraine, ведуча ТСН і Єдиного марафону, офіційна волонтерка ЗСУ, Соломія Вітвіцька прилетіла до американського міста Остін, штат Техас. Тут Соломія взяла участь у благодійних подіях, запропонувала особливі сувеніри на продаж.

Одним з таких заходів став вечір One Year of Bravery Gala 24 лютого, — сумна річниця повномасштабної війни росії проти України. Протягом заходу гості слухали українські пісні, багато говорили про Україну та могли долучитись до донатів — онлайн і офлайн. Довкола події аж 5 днів тривав благодійний марафон активностей заради якнайбільшої суми збору. За допомогою різних онлайн-акцій, через чеки, банківські перекази, PayPal, на онлайн-аукціоні, загалом вдалося вторгувати аж 207 255 доларів (!) понад 7,5 млн гривень.

Один з лотів вечора — футболка ТСН з підписами ведучих Алли Мазур, Наталії Мосейчук, Марічки Падалко, Святослава Гринчука, Наталі Островської й Соломії Вітвіцької. Її придбав анонімний донор за майже 80 тисяч гривень. Також серед лотів були: вино з Бахмута — 6 пляшок продали більше ніж за 100 тисяч гривень; за брелок з уламків літака, збитого під Києвом і годинники, зроблені в Україні виручили близько 80 тисяч гривень тощо.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані фондом Liberty Ukraine на закупівлю дронів, тепловізорів для ЗСУ, на пошиття форми для військових за стандартами НАТО і США у львівських майстрів (підтримка малого бізнесу) і на допомогу дитячим лікарням.

Соломію також запросили відвідати благодійні українські ярмарки в Техасі й спеціальний табір для українських переселенців.

«Дорогою до США і в Остіні, чула багато слів підтримки та захоплення Україною, українцями. Приємно відчувати й бачити, що весь світ об’єднався заради нашої перемоги! В Техасі добре, але вже хочеться додому», — поділилася Соломія Вітвіцька.

Ведуча розповіла, що незабаром у Техасі розпочнеться ще один онлайн-аукціон на підтримку України. Зібрані кошти спрямують на обладнання для ЗСУ. Соломія також передає лоти для нього — світшот 1+1 media з підписами ведучих «Сніданок з 1+1» — Руслана Сенічкіна, Нелі Шовкопляс, Єгора Гордєєва, Тімура Мірошниченка, Олександра Попова, марки від Укрпошти «Воїни світла», прапори та календар з підписами Валерія Залужного, військового пілота Karaya (Ворошилов Вадим) та інші.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Соломія Вітвіцька | ведуча 1+1 (@solomiyavitvitska)