Головна TV

Соломія Вітвіцька показала залаштунки Плюсів підопічним Охматдиту

Телеведуча Соломія Вітвіцька провела екскурсію каналом «1+1 Україна» для двох дівчат-підопічних НДСЛ Охматдит. Ведуча познайомилась з підлітками під час традиційного п’ятничного концерту для пацієнтів дитячої лікарні.

Віка та Настя лежать в одній палаті відділення ургентної хірургії. У дівчат дуже схожі історії хвороби. Настя перенесла 5 операцій, 3 з них проведені в Охматдиті. У цій лікарні вона вже майже 3 місяці. Діагноз – хвороба Крона, не заважає Насті мріяти у майбутньому стати моделлю.

У її подруги Віки теж схожа історія: дівчина перенесла кілька операцій, і вже майже 4 місяці проходить лікування і мріє стати телеведучою.

Дізнавшись на концерті про мрії дівчат, Соломія Вітвіцька запросила подруг до студії каналу «1+1 Україна», аби показати, як виглядає ТБ по той бік екрана. Настя та Віка побачили, як ведучі готуються до ефірів, побували у ньюз-румах, де журналісти працюють над майбутніми матеріалами. Крім цього, дівчата поспілкувалися з ведучими «Сніданку з 1+1» Людмилою Барбір та Русланом Сенічкіним.

Також Соломія познайомила гостей з командою ТСН, яка створює новини для марафону, а також запросила дівчат взяти участь в одному з майбутніх ефірів.

«Мріяти – це круто! І коли в дітей є мрія, бажання – треба тільки це підтримувати, розвивати й допомагати. Я була дуже щаслива, що дівчата приїхали до мене на ранковий ефір ТСН. Їм сподобалось, емоції дуже круті! Сподіваюся, що ми зможемо навіть з ними разом провести ефір в найближчому майбутньому», – ділиться Соломія Вітвіцька.