Головна Uncategorized

Соломія Вітвіцька про брата Северина: Він у повітряних силах України. Береже наше небо

Соломія Вітвіцька з братом Северином та його дружиною

Соломія Вітвіцька показала світлини з найріднішими – братом Северином і його дружиною Еммою, татом В’ячеславом, а також з мамою Світланою. На знімках видно нового члена родини Вітвіцьких – песика Дейзі. Дружина Северина знайшла цуцика за оголошенням в інтернеті рік тому, й подружжя вирішило забрати пухнастого собі додому. Песик не породистий, але дуже милий, каже Соломія.

«Ми особливо нічого не планували. Посиділи вдома, у крутій атмосфері, а головне – разом. Емма приготувала багато різних смаколиків. Ніякий ресторан не повторить її страви. Це завжди нереально смачно. Ми класно провели час разом. Справи у брата добре, він служить в Луцьку, але часто їздить у відрядження в інші міста. Він у повітряних силах України. Береже наше небо», – поділилася Соломія.

Соломія Вітвіцька з мамою Світланою

Після відвідин брата у Луцьку, Вітвіцька поїхала до Львова, де побачилася з мамою Світланою, а дорогою до Києва навідала тата у Житомирі. Ведуча ТСН каже, що останнім часом рідко бачиться з родиною, тому такі зустрічі дуже тішать та підбадьорюють.

Соломія Вітвіцька з татом В’ячеславом

«Сьогодні особливо цінні такі зустрічі та обійми з рідними. Спілкуємося регулярно, бачимося рідше – більше віртуально й онлайн, але ми постійно на зв’язку», – каже Вітвіцька.

Соломія Вітвіцька і песик Дейзі