Головна Кіно

SONY PICTURES ПРЕДСТАВЛЯЄ ТРЕЙЛЕР АНІМЕ «СИНЯ В’ЯЗНИЦЯ -ЕПІЗОД НАҐІ-»

СИНЯ В’ЯЗНИЦЯ -ЕПІЗОД НАҐІ– нова історія про старшокласника Наґі Сеїшіро, є першим фільмом із насиченої гостросюжетної спортивної серії аніме СИНЯ В’ЯЗНИЦЯ.

«Це заморочливо», – було улюбленою фразою старшокласника Наґі Сеїшіро протягом його нудного життя. Аж поки однокласник Мікаґе Рео, який мріяв про перемогу на чемпіонаті Кубка світу не відкрив прихований скіл Наґі – вміння надихати його грати у футбол та ділитися своїм неймовірним талантом. Одного дня, він отримує запрошення до загадкового проєкту СИНЯ В’ЯЗНИЦЯ. Тут на нього чекає зустріч з найвправнішими футбольними нападниками з усієї країни. Мрія Наґі стати найкращим, поруч із Рео, перенесе цього вундеркінда в досі невідомий йому світ. Формування вундеркінда відбувається тільки після того, як хтось його «відкриє»… тож тепер неймовірні талант і особистість нападника Наґі Сеїшіро яскраво запалять світ футболу.

Аніме від Crunchyroll і Sony Pictures Entertainment вийде в кінотеатрах України 27 червня.

Жанр: аніме
Режисер: Шюнсуке Ішікава
Субтитровано: Японський дубляж + Українські субтитри

ПРО АНІМЕ СИНЯ В’ЯЗНИЦЯ

СИНЯ В’ЯЗНИЦЯ слідує мріям 300 старшокласників, які прагнуть стати абсолютними центрфорвардами і очолити чоловічу збірну Японії, щоб виграти наступний турнір Кубка світу. Однак, якщо їх буде виключено з тренувальної програми СИНЯ В’ЯЗНИЦЯ, вони ніколи не зможуть грати за національну збірну, і їхня кар’єра закінчиться. Лише той, чиє его і вміння переможуть над усіма, підніметься на вершину. Заснований на однойменній манзі, яка була відзначена нагородами, написана Мунеюкі Канешіро, проілюстрована Юсуке Номурою та опублікована в журналі Kodansha’s Weekly Shonen Magazine з тиражем понад 30 мільйонів копій, аніме дебютувало в жовтні 2022 року та було одним із найпопулярніших серіалів демонструючися на декількох платформах протягом сезону.

Про Crunchyroll

Crunchyroll об’єднує шанувальників аніме та манги у понад 200 країнах. Окрім безкоштовного контенту з підтримкою реклами та преміум-контенту за підпискою, Crunchyroll обслуговує аніме-спільноту в таких сферах, як заходи, театральні вистави, ігри, споживчі товари, колекціонування та видавництво манги.

Через Crunchyroll фанати аніме мають доступ до однієї з найбільших колекцій ліцензійного аніме, перекладеного на різні мови для глядачів по всьому світу. Глядачі також мають доступ до симулякрів — найкращих серіалів, доступних одразу після японської трансляції.

Додаток Crunchyroll доступний на понад 15 платформах, включаючи всі ігрові консолі.

Crunchyroll, LLC є незалежним спільним підприємством між американською компанією Sony Pictures Entertainment та японською Aniplex, дочірньою компанією Sony Music Entertainment (Japan) Inc., які входять до складу корпорації Sony Group, що базується в Токіо.