Головна TV

SOWA: Співати для мене – це можливість допомогти

Молода українська співачка і авторка пісень SOWA стала гостею програми #Муз_Оборона на телеканалі “Дом”. В інтервʼю виконавиця розповіла, як зустріла війну в Україні, про ракету, яка влучила поруч з її будинком, про участь у благодійних концертах та причини, через які вирішила повернутися з-за кордону всупереч небезпеці.

SOWA розпочала співочу карʼєру два роки тому. На рахунку виконавиці вже є хітові композиції та кліпи, які транслюються на найвідоміших музичних каналах. Артистка виступала на найбільших фестивалях і майданчиках і навіть встигла презентувати спільний дует з MELOVIN. З початком війни співачка продовжує писати пісні, однак їхній сенс змінився кардинально.

“24 лютого я була вдома, у львівській області. Прокинулась від того, що наш телефон розривався від дзвінків родичів, знайомих, друзів. Ми чули слова, які в той день казали всі українці – “Почалася війна”. Це найжахливіше, що можна почути в житті, – розповіла SOWA у програмі #Муз_Оборона. Перше, що ми змогли зробити з нашою сімʼєю – пропонувати знайомим жити у нас, адже ми живемо на Заході України. Тому в нашому будинку, жило близько 10 чоловік”.

Проте відчуття безпеки тривало недовго – неподалік від будинку співачки влучила ракета. Тоді батько SOWA прийняв рішення відправити доньку і дружину за кордон.

“Ми там були буквально 10 днів, і для мене вони ментально були надзвичайно важкі. Адже незважаючи на те, що я була в безпеці, перебувала далеко від сім’ї, друзів і не у своїй країні. Тоді я дізналась, що таке чужина, що таке нудьга за домом. Тому я повернулася і стала писати пісні, бо хочу допомагати своїй країні”, – зізнається співачка.

Тоді ж SOWA стала активно давати благодійні концерти і долучатися до інших артистів.

“Співати для мене – це можливість допомогти. Піснями можна підняти дух, зібрати гроші для ЗСУ. Під час війни я виступала більше ніж на 20 благодійних концертах в Україні та за кордоном. Ми збиралися складом артистів і ми дали два концерта в Німеччині, на яких зібрали кошти на автомобіль. Ним активно користуються на фронті, тому це дуже тішить, коли ти бачиш результати своєї роботи”, – зазначила SOWA в ефірі каналу “Дом”.

Співачка у програмі #Муз_Оборона виконала дві свої пісні “Сльози, то моя зброя” і “Ми літаємо”, яку їй подарував MELOVIN і підбадьорила глядачів: “Ми українці народжені з сильною душею, вільною, волелюбною. Нам потрібно пам’ятати, що треба єднатися, адже разом ми швидше прийдемо до перемоги. Сьогодні ми всьому світу показуємо, що ми єдина нація і це об’єднання – це є справжня сила. Хочу побажати, щоб ви не здавалися і просто насолоджувалися сьогоднішнім днем, обіймали своїх рідних і дякували ЗСУ за кожен день!”

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.