Головна TV

Спека, обстріли та травма під час зйомки: актори «Голови» – про найскладніші сцени

Новий канал продовжує показувати ситком про пригоди перспективних студентів в автентичному українському селі Антонівка. Попри те, що цей серіал легкий та комедійний, на знімальному майданчику були труднощі. Складні моменти виникали і через погодні умови, і через самопочуття акторів, і, звісно, через повномасштабну війну в Україні. Виконавці головних ролей серіалу поділились ексклюзивними історіями з-за лаштунків.

Євгеній Лісничий травмувався в кадрі

– Я виділю найскладнішу сцену не в акторському плані, а в фізичному. Це день, коли знімали виставу в Будинку культури. Ми з одним чудовим актором, не буду спойлерити з яким, розводили сцену бійки. Під час одного з дублів я невдало приземлився і травмував коліно. Здається, цього не було видно. Але потім усі помітили, що я не можу нормально ступати на ногу. Складно було після цього зібратись і відіграти сцену. Вона мала вийти комедійною, а я ледве ходжу… Але ми постаралися! Скоро побачите на екрані.

Поліна Фролова грала комедію, коли її рідне місто обстрілювали

– Найскладнішими сценами я вважаю ті, які знімалися під час обстрілів. Інколи повітряна тривога минала спокійно, і ми не чули вибухів. Та бували моменти, коли гучно лунали «бахи». Важко продовжувати грати комедію за таких обставин. А ще був дуже складний день, коли влучили в будинок у Кривому Розі, звідки я родом. Тоді приїхала на зйомку дуже рано й ще не встигла прочитати новини. На майданчику всі почали розпитувати, як там Кривий Ріг, а я не розуміла, про що колеги говорять. Потім прочитала, що сталось, і не могла зібратися з думками. Морально це дуже складно… Але треба було виконувати свою роботу, аби потім люди дивилися наш серіал і відволікалися. Це переконання додавало сил.

Дмитро Гирявець забував текст від спеки

– Для мене найскладніша сцена – з півнем. Пам`ятаю, що тоді було дуже спекотно. Ми знімали під палючим сонцем, тож конкретно напекло голову. Я казав колегам, що коли дивлюсь у текст, не бачу його. Як при цьому пам`ятати? Загадка.

Ірина Гришак не могла сфокусуватися через тривожні новини

– Найскладнішою для мене була не сцена, а зміна. Це день, коли ми знімали в санаторії. Було морально важко, бо я тоді захворіла, піднялась температура, і паралельно всі говорили про підрив ЗАЕС. Я розуміла, які можуть бути наслідки, тож увага була розфокусована.

Марія Стопник пройнялася останньою сценою серіалу

– Мені було складно в перший знімальний день. Потрібно, як то кажуть, «в`їхати» в те, що відбувається, та налаштуватися на настрій героїні. А ще було непросто, коли знімали останню сцену серіалу. Знаєте, на майданчику завжди панував позитивний настрій. А в тій сцені (боюся заспойлерити) зовсім інший. Морально важкий. Ми з дівчатами в той момент засинхронились, зловили спільний вайб і розкплакались. Потім ще довго відходили. Побачите в останній серії сезону цей момент і зрозумієте.