Головна TV

Співачка GARNA розповіла про творчість під обстрілами

Українська співачка, авторка пісень і солістка симфонічного оркестру Prime Orchestra GARNA стала гостею програми #Муз_Оборона. В ефірі каналу “Дом” виконавиця зізналася, які її плани зіпсувала війна та розповіла, в чому сьогодні знаходить натхнення та бажання творити. 

Альона Левашева – справжнє імʼя співачки GARNA. Дівчина з потужним голосом заявила про свій талант із багатьох великих сцен країни. GARNA підкорила шоу “Голос країни”, була фіналісткою Національного відбору на “Євробачення-2020”.

З початку війни GARNA активно допомагає дітям і підтримує військових, які щодня боронять Україну.

“Підтримка військових для мене сьогодні – це мотивація! Я хочу писати пісні, які надихатимуть хлопців і вони зможуть захистити нашу країну! Я вірю, що ми все зможемо, адже наша нація найсильніша та найкраща! – коментує співачка GARNA в ефірі каналу “Дом”. – Я намагаюся робити все, що в моїх силах і вважаю своєю місією говорити через свої пісні, розповідати про все, що відбувається в Україні”.

До початку повномасштабної війни виконавиця активно гастролювала, писала пісні та планувала переїзд до Києва, де знайшла свою команду і мала реалізовувати великі творчі плани. Проте реальність змінила все.

“Після потужних вибухів ми зібралися всією родиною і виїхали з Харкова. Ми їхали в нікуди, я дорогою шукала, де зупинися, а коли дісталися Вінниці, нас прийняли місцеві жителі – бабуся з дідусем, яким я подзвонила з волонтерського центру. Ми прожили у них 2 місяці! Уявіть, вони не знали, хто ми, які ми і дали нам усе – житло, їжу, прийняли як рідних. Ми теж допомагали, картоплю садили, не давно баба Надя дзвонила, розповідала, як вродила наша картопля, обіцяла прислати кілька сіток”, – розповіла співачка.

Сьогодні GARNA намагається триматися і продовжувати писати пісні для українців. Зізнається – перші пісні з початку війни, написала саме у Харкові під обстрілами.

“Пісню “Моя земля” я писала у Харкові і там, якщо прислухатися до вокалу, можна почути вибухи. Писала, бо не знала, що робити, а коли я в музиці – то живу! Памʼятаю, що плакала і довго не могла записати приспів, але я хотіла сказати “моя земля не плаче”, адже у нас дуже сильна нація і наша земля боротиметься до кінця!” – поділилася GARNA у програмі #Муз_оборона.

В ефірі каналу “Дом” GARNA виконала свої пісні “Моя земля” та “Знай”, і зазначила: “Зараз мої пісні – це і щоденник переживань, і просто мотивація для тих людей, які залишились тут і продовжують боротися. Україна повинна перемогти, щоб показати світові, що не можна просто так приходити на чужу землю і забирати території. Ми просто боремось за наших дітей, які житимуть тут, коли нас не стане”.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.