Головна TV

Співачка ROXOLANA: у Вінниці в Будинку офіцерів Женя Коваленко, наш звукорежисер, на жаль, загинув

У студію програми #Муз_оборона на каналі “Дім” завітала співачка ROXOLANA. Виконавиця відверто розповіла про великі втрати та особисті зміни під час повномасштабного вторгнення.

Про початок великої війни співачка ROXOLANA дізналася у потязі – вона разом із командою їхала до Львова, де мала давати концерт. Так як родина виконавиці має будинок на заході країни, вона вирішила залишитися там.

“Ми одразу поїхали купувати продукти, адже знали, що багато людей із центру та сходу України їхатимуть на захід. Тоді ж вирішили зробити так званий перевалочний пункт у себе вдома. В якийсь момент у нас жили 24 людини з їхніми тваринами. Постійно відбувалася ротація людей. Тому ми намагалися завжди мати запас продуктів і необхідних у побуті речей. Крім того, в перші дні ми їздили сортувати волонтерську допомогу, плели сітки, робили, що могли”, – пригадала ROXOLANA в ефірі каналу “Дім”.

Пізніше музикантка із командою створили власний проєкт “Save my dream”, ціль якого врятувати творчі мрії маленьких українців. А також почали їздити з концертами до військових.

“Виступати перед військовими для мене – це насамперед честь! Піднімаючи їм настрій, я показую свою подяку їм за те, що вони нас захищають, дають можливість нам жити там, де ми хочемо”, – коментує співачка.

Тим часом ROXOLANA продовжувала писати пісні та підтримувати українців. Співачка каже – першою піснею, яку вона написала під час повномасштабного вторгнення, була “Не бійся”, а поштовхом до її створення стала трагедія, яка трапилася з її командою.

“Коли сталася трагедія у Вінниці в Будинку офіцерів, половина моєї команди перебувала в готелі, а друга половина – неподалік від цього місця. Вони тільки приїхали, вийшли з автобусу, й сталося два вибухи. Женя Коваленко, наш звукорежисер, на жаль, загинув, Андрію Морозу потрапив уламок у спину, але йому дуже пощастило, що не заділо нічого важливого – він зараз на реабілітації. Після цього інциденту я відчувала сильну злість”, – розповіла ROXOLANA у програмі #Муз_оборона.

Тоді команда ROXOLANA скасувала всі концерти і не могла збагнути, що робити далі. На допомогу прийшла мати загиблого звукорежисера.

“Вона сказала: “Якщо ви зупинетесь і припините робити свою справу – вважайте, що його смерть була марною”, а ще те, що її ніхто не зламає. Тоді я зрозуміла – щось змінилося, а щось ні, тому що ми не зламалися і не зупинилися”, – прокоментувала співачка.

ROXOLANA у програмі #Муз_оборона на каналі “Дім” виконала дві пісні “Не бійся” та “Тримайся”, і розповіла про особисті зміни: “За цей рік я точно змінилася – я це відчуваю! Я зрозуміла, які поруч зі мною є люди, наскільки ми єдині, що є люди, які готові підтримати, навіть коли здається, що поруч нікого немає. Точно є переоцінка цінностей і вдячність! Я знаю, що перемога буде, я знаю, що ми до неї йдемо, але я не ставлю собі дати”.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дім” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дім“.