Головна TV

Співачка SHADU: Я не заробила жодної гривні з благодійних концертів

У новому випуску подкасту “Олега френди”, який виходить на YouTube-сторінці телеканалу “Дім”, Олег Борисов поспілкувався з відомою співачкою та блогеркою SHADU. Під час відвертого інтервʼю артистка розповіла, як змінилося її життя за цей рік, про співпрацю з американським лейблом і зізналася, чим заробляють артисти під час війни.

Українська співачка і блогерка SHADU зізнається – з початку повномасштабного вторгнення її життя, як ї багатьох українців, змінилося докорінно. Дівчина тривалий час жила на дві країни – Молдову та Україну, вела активну боротьбу у соціальних мережах і, як би складно не було, не припиняла завзято працювати.

“Коли почалася повномасштабна війна, я подумала, моя професія більше не потрібна українцям, адже хто в такий складний час слухатиме музику. Але слухають! Я зрозуміла, що музика нам потрібна у різні часи: коли погано чи коли добре. Тому на часі! І благодійні концерти теж на часі! Музика допомагає, рятує і надихає. Зараз мені хочеться надихати, хоча б одного українця порадувати своїми піснями, голосом. Якщо можу зібрати гроші на благодійному концерті і відправити їх на потреби військових – це круто! Це моя місія тут і зараз”, – поділилися SHADU в подкасті “Олега френди”.

У вересні 2022 року SHADU випустила EP-альбом “Gravity”, який масово почали слухати американці, а згодом американський лейбл запропонував співачці контракт.

“Вони допомагають просувати мої пісні. Але для мене головне, що це українська музика – створена українськими музикантами. І кожна людина, яка слухає мою музику в Америці чи у будь-якому куточку світу, знатиме, що вона зроблена в Україні. Це круто, адже так світ розумітиме, що в Україні роблять сучасну, круту музику”, – розповіла співачка.

Наразі натхненна SHADU працює над новими треками, вдосконалює свою українську та планує участь у благодійних концертах. Співачка зосереджена на зборах грошей на потреби військових і робить все, щоб приблизити нашу перемогу. Крім того, SHADU розвіює міфи про те, що артисти заробляють собі статки на благодійних заходах.

“Зараз артисти можуть заробляти лише на прослуховуваннях музики – роялті. З концертів ти нічого не заробиш. Зараз я приблизно виходжу в нуль. Але зараз такий час, це треба розуміти. Ми працюємо на майбутнє, працюємо для людей. Для артиста це найважливіше! На сьогодні жодної гривні з концерту я не заробила – нічого! Такий час, але інколи буває дуже прикро, коли кажуть, що ми хапаємо гроші на концертах. Це неправда!” – поділилася SHADU.