Головна TV

СПІВАЧКА СЛАВА КАМІНСЬКА: “ВДОМА У МЕНЕ БАГАТО ЛІКІВ, Я ВЖЕ БУЛА Б ЗДОРОВА”

Зірка українського шоу-бізнесу, відома блогерка Слава Камінська вийшла на зв’язок з ведучими програми “Ранок Вдома” Іриною Хоменко і Костянтином Октябрським. В ефірі телеканалу “Дом” співачка зізналась, чим займається в Нідерландах та чому, незважаючи на хворобу, мати двох дітей відмовляється лікуватись.

Екс-учасниці гурту “НеАнгели” Славі Камінській, як і багатьом українцям, з початку війни довелось звикати до нового життя в особливих умовах. Ще в березні разом з дітьми Слава переїхала до Нідерландів. Тоді ж артистка зрозуміла, що поняття “зона комфорту” надовго залишиться в минулому.

“Коли я приїхала до Роттердама, взагалі було дуже важко. Не було няні, а я стільки часу з дітьми ніколи не проводила. А вони роблять все, щоб мама нервувала, – коментує Слава Камінська в ефірі каналу “Дом”. До того ж, я з перших днів зрозуміла, що мені тут не зовсім добре. Дуже хочеться додому, у своє ліжко. Я так хочу, щоб все було, як раніше. Тоді я сіла в машині і написала пісню. Вперше, до речі. Зазвичай, я купувала пісні”.

 Сидіння на одному місці настільки набридло співачці, що вона серйозно захопилася написанням пісень і вже готова анонсувати навіть не один, а два майбутніх альбоми українською мовою. Проте сьогодні зірка мріє лише про перемогу України та про повернення додому. Адже життя у далекій і чужій країні стає для неї все нестерпнішим.

“За цей час моє життя змінилось радикально! Довелося заново вчитися всьому. В іншій країні це дуже важко, бо ще й не знаєш мови. Я зараз захворіла. Вдома, в Києві, у мене багато ліків, я б вже була здорова. А тут треба обов’язково записуватися до лікаря. Тому сиджу вдома… дуже болить горло, а я думаю: “Нехай, пройде”. Це моя нова реальність”, поділилась співачка з ведучими програми “Ранок Вдома” на каналі «Дом».

Дивіться оновлений “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка до п’ятниці з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.