Головна TV

Співак ALEKSEEV: Коли є можливість поспілкуватися з нашими захисниками, я відкладаю нагальні справи

Співак ALEKSEEV став гостем програми “Ранок Вдома”, яка виходить щодня о 7:30 на каналі “Дім”, із ведучими Іриною Хоменко і Костянтином Октябрським. Під час відвертої розмови артист зізнався, як його змінив останній рік, розповів про волонтерство, важливість музики та благодійні концерти.

ALEKSEEV зізнається – повномасштабна війна змінила його життя докорінно. Спочатку артист навіть поставив на паузу справу свого життя. І лише через три місяці повномасштабної війни, усвідомивши, що культурний фронт не менш важливий ніж воєнний, повернувся до творчості та став активно давати благодійні концерти.

“Досі я часто даю концерти нашим військовим. Коли мені пропонують виступити на заходах для Нацгвардії і для ЗСУ – я погоджуюся і відкладаю нагальні справи. Буквально минулого тижня виступав для ЗСУ. Я також бачив, як наші могутні воїни приймали присягу. Це неймовірне видовище! Це дійсно наймогутніші люди на Землі, які своїм прикладом показали, що таке любов до рідної країни, як треба її захищати. Тому коли є можливість відчути цю енергетику і поспілкуватися з нашими захисниками, я обов’язково їду на концерт. Такі зустрічі наповнюють мене всередині, дають надію і віру в майбутнє України. Бо наша перемога на 99% залежить від захисників. Низький уклін їм за все, що вони роблять”, – коментує ALEKSEEV в ефірі каналу “Дім”.

Крім підтримки ЗСУ співак активно гастролює Україною та Європою, де збирає кошти на допомогу дітям, постраждалим сім’ям або на ЗСУ.

“Також ми часто їздимо до переселенців із Маріуполя. Коли ти бачиш сльози дорослих, сміх діточок, які там бавляться, цей симбіоз емоцій, то розумієш, що життя вирує. Коли є такі виступи для переселенців, я теж обов’язково погоджуюся. Їм треба надавати емоційну допомогу, підтримку, пояснити, що їх ніхто не залишив. Так, вони, на жаль, вимушені покинути свої домівки, але треба показати їм, що вся Україна — це їхній дім. Завдяки саме таким заходам, вони відчувають, що їх підтримують”, – зауважив артист.

Зараз команда ALEKSEEV працює над організацією концертів у Дніпрі та Харкові. А в ефірі програми “Ранок Вдома” співак виконав свою нову пісню “Варшава-Київ”, яку присвятив тисячам українців.

“Це особлива пісня, бо в ній дуже багато підтекстів. Це про дорогу додому. Історія про те, коли ти згадуєш про своє минуле, будуєш плани. Це і сум за рідним краєм, і за людьми, і стурбованість, але й надія на краще майбутнє та повернення додому”, – розповів ALEKSEEV в інтервʼю Ірині Хоменко і Костянтину Октябрському.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дім” з понеділка по п’ятницю з  07:30 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.