Головна TV

СПІВАК DIBROVA : “МЕНІ ТАК ПРИКРО ЧУТИ МУЗИКУ РОСІЙСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ”

Гостем проєкту #Муз_Оборона, який виходить на телеканалі “Дом”, став співак Олексій Діброва. Артист виконав одразу дві свої пісні “Збережи” та “Вір мені” та поділився власними переживаннями та змінами за час повномасштабного вторгнення росії в Україну.

 Імʼя Олексія  Діброви стало відомим українцям ще у 2015-му році, коли співак зʼявився на вокальному шоу “Голос країни”. Сьогодні співак Dibrova продовжує займатись творчістю, виховує двох синів і допомагає шанувальникам не падати духом через події в країні. Артист зізнається, що в перші дні війни через паніку та страх хотів відправити родину за кордон, проте взяв себе в руки і вирішив не розлучатися з рідними.

“Спершу я відчув страх за дітей, але вчасно зрозумів – не треба нікуди бігти, адже разом ми сильніші! Як кожна українська сімʼя! – коментує співак Dibrova в ефірі каналу “Дом”. – Минуло кілька тижнів і я відчув, що мені потрібно нести творчість людям, протрібно сказати, закричати… допомагати і своїми силами єднати людей. Тому сів і одразу написав пісню “Збережи”.

 Тоді ж артист зібрався силами і почав співати для людей. Їздив з концертами країною, збирав кошти для армії.  Проте, є одна річ, яка не дає спокою музиканту, і він закликає українців замислитись на тему культурного споживання.

“Мені дуже прикро досі зустрічати людей і чути з машин пісні російського походження. Звичайно, це вибір кожного, але задумайтесь – це можливість внести свої санкції на наших безжалісних сусідів. Звертайте увагу краще на український контент! Слава Україні!” – звернувся артист до українських меломанів в ефірі каналу “Дом”.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.