Головна TV

Співак ENLEO: Мій дім в Маріуполі віджали

У студію програми “Ранок Вдома”, яка виходить щодня о 7:00 на телеканалі “Дом”, із ведучими Іриною Хоменко та Костянтином Октябрським завітав популярний молодий виконавець ENLEO. У відвертому інтерв’ю артист розповів, що йому відомо про рідну домівку на окупованій землі та чим допомагає співвітчизникам.

 Стрімку популярність молодий виконавець із Маріуполя здобув у ТікТок завдяки цікавій ідеї перекладати відомі хіти українською. Сьогодні співак має в своєму репертуарі велику кількість вдалих каверів і навіть кілька авторських пісень, одна з який була присвячена Маріуполю.

Музикант зізнається його родичі встигли виїхати, а що  відбувається з рідними місцями сьогодні невідомо нікому.

“На щастя, нікого з моїх там немає. Останній, хто виїхав, це моя бабуся в квітні. Мій дім в Маріуполі віджали. Я не знаю, що з ним. Казали, що якщо ми не з’явимось, то його заберуть. Зараз там, напевно, живуть російські військові. Але я знаю, що це наш будинок, ми обов’язково його повернемо”, поділився співак ENLEO в ефірі каналу “Дом”.

Саме віра в перемогу допомагає артисту творити і робити все для підтримки земляків. Так, нещодавно молодий виконавець дав концерт під назвою “Я — Маріуполь”.

Це був важливий для мене концерт, на який прийшло дуже багато земляків. Концерт відбувся завдяки фонду “Я — Маріуполь”. Дуже приємно грати для земляків, наче граєш вдома. Глядачів було близько 250. Наступний концерт відбудеться у Львові в листопаді. Збиратимемо гроші на ЗСУ”, — розповів музикант у програмі “Ранок Вдома”.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.