Головна TV

Співак Ivan NAVI готовий стати на захист держави

Співак Ivan NAVI на знімальному майданчику одного з шоу телеканалу “Дім” розповів про концерти для військових, готовність поповнити лави ЗСУ та зізнався, як заробляє під час війни.

Ivan NAVI пригадує – початок повномасштабної війни став для нього справжньою неочікуваністю. Артист навіть якийсь час не займався творчістю, адже не був упевнений, що музика “на часі”. Відбулися зміни і у поглядах на життя:

– Почав більше цінувати рідних і час проведений разом із ними. Адже коли ти постійно подорожуєш, їздиш у справах – не помічаєш буденні речі. Елементарно – подзвонити до мами раніше я міг раз у три-чотири дні і намагався раз на місяць з нею бачитися. Зараз же намагаюся якомога частіше це робити. Почав цінувати ті речі, які до того не цінував.

У перші місяці війни співак не писав пісні і не виступав. Більшість його друзів у той час знаходили себе у нових професіях. Сам же Ivan NAVI переконаний – себе у новій професії він не бачить, тому почав активно волонтерити, а згодом повернувся до концертів для військових, переселенців і благодійних заходів. І готовий у будь-який момент стати на захист держави:

– Мій кум – підполковник 80 бригади завжди мені каже: “Чекаємо тебе в гості”. Так, кожен має займатися своєю справою, але якщо прийде час і мене покличуть – я піду”.

Крім того, музикант розповів про заробітки від час війни. Артист зауважив – комерційних концертів сьогодні практично не буває – всі вони так чи інакше повʼязані з благодійністю чи зборами, але жалітися артистам немає на що:

– Благодійних і волонтерських виступів зараз дуже багато! Ми на початку
повномасштабного вторгнення дали близько 30 повністю безкоштовних концертів. Складна ситуація, але… ми нещодавно повернулися зі Сходу, були в Краматорську. Коли ти бачиш, що там зараз переживають наші хлопці і дівчата – розумієш, що у тебе життя прекрасне. Ми маємо цінувати те, що перебуваємо у відносній безпеці і завдячувати ЗСУ. Якщо не буде їх, тоді не те, що заробітків – всі змушені будемо бути там.

Ivan NAVI переконаний – артисти можуть продовжувати заробляти на хліб за допомогою своєї творчості:

– В основному артисти заробляють з роялті і час від часу все ж зʼявляються комерційні виступи. Дехто пише подкасти, але я такий варіант навіть не розглядав. Чесно кажучи, з жартами у мене туго, навіть, коли мене запрошують на розважальні шоу, кажуть: “Чувак, гумор – це трохи не твоє”. Тому я намагаюся обмежувати себе від цього. Я бачу, що зараз у нас дуже виріс стендап і це круто! Взагалі, все, що стосується українського контенту – це круто! Росте конкуренція і стає цікаво, але водночас зʼявилося і багато шароварщини, та це інше питання. Десь серед цього є справжнє золото.