Головна TV

Співак LAUD: На культурному фронті я можу зробити максимум, щоб допомагати військовим, країні

Відомий співак, музикант і коуч LAUD став гостем програми #Муз_оборона на каналі “Дом”. Під час інтервʼю артист розповів, де його застав перший день війни рік тому та зізнався, чим жив і як допомагав країні весь цей час. 

Після участі у шоу “Голос країни” про LAUD заговорила вся країна. Унікальний тембр та незвичний голос співака прийшлися до вподоби слухачам. Він став фірмовим голосом шоу “Танці з зірками” та навіть встиг взяти участь у Нацвідборі на “Євробачення”. А з початку повномасштабного вторгнення виконавець бере активну участь у благодійних виступах в Україні та за кордоном.

“24-го лютого я був у своїй квартирі, в Києві. Почув перший вибух і вийшов на балкон, де почув і другий. Одразу побачив, як люди стали збиратися і виїжджати, а вже після звернення Президента зрозумів – почалося. Перший день – це паніка, тривога, відчуття повної небезпеки і бажання впоратися з цим”, – пригадав LAUD у програмі  #Муз_оборона.

Артист одразу поїхав до батьків, а разом вони вирішили виїхати на захід України – у Львів.

“Коли я збирав речі, перше, про що я згадав – це моя гітара, мікрофон, звукова карта, навушники і весь апарат, який я можу підключити будь-де, у будь-якій точці світу, і робити музику”, – коментує співак.

Саме цим артист і рятувався у важкий час. А також став викладати вокал у Львові. Каже – у перші місяці у нього на заняттях було 10-15 людей, які хотіли навчатися і розвиватися.

“У перший місяць війни я також встиг поїздити по шелтерам з переселенцями – це дуже непроста атмосфера, енергія, пригнічені люди. Але я радів мати можливість їх надихати і допомагати в складний момент, – розповідає LAUD в ефірі каналу “Дом”. – Співати для мене зараз – це радувати людей, дарувати їм можливість відволіктись від усіх цих подій. Ми часто співпрацювали з благодійними фондами і закривали багато потреб ЗСУ. Вважаю, що на культурному фронті я можу зробити максимум, щоб допомагати військовим, країні, звернути увагу всього світу на цю війну”.

У програмі #Муз_оборона каналу “Дом” співак LAUD виконав свій хіт “Stop the war” і звернувся до слухачів: “Хочу побажати українцям сили, натхнення робити свою справу кожному на своєму фронті і найскорішої нам перемоги!”

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції