Головна TV

СПІВАК OLEKSA РОЗПОВІВ, ЯК НАМАГАЮЧИСЬ ВРЯТУВАТИ СВОЮ РОДИНУ, ПОТРАПИВ ПІД ОБСТРІЛ

У новому випуску програми #Муз_Оборона на каналі “Дом” співак і військовослужбовець OLEKSA розповів свою шокуючу історію війни. На початку березня український захисник разом із новонародженою донькою та родиною потрапив під обстріли російських загарбників.

 OLEKSA український співак з ліванським корінням. До 24 лютого 2022 року артист писав пісні, знімав кліпи та збирав тисячі людей у клубних майданчиках столиці. Від початку великої війни OLEKSA є командиром статичної підготовки військових ЗСУ. І хоча сьогодні музикант відчуває себе у своїй стихії, зізнається події перших днів війни залишили слід на все його життя.

“21 лютого у мене народилася донька, це моя друга дитина. А 24-го ми мали зібратися всією родиною та відсвяткувати її появу на світ. Але зранку ми прокинулися від неймовірно гучних вибухів, адже наш будинок знаходиться неподалік від військової частини, де були прильоти”, згадав співак OLEKSA в ефірі каналу “Дом”.

Тоді рідні артиста вирішили виїхати на дачу в Київську область, а саме в Макарівський район. До них приєдналися друзі, і разом їх було близько 20 осіб. Проте за кілька днів поблизу їхнього будинку вибухнула бомба окупанта, і родинам довелося тікати з Київської області.

“Ми врятувалися тільки тому, що ховались у підвалі. Наступного дня нам порадили виїжджати. Ми сіли в машини і поїхали. Це рішення і той день були рокові для моєї родини. Ми виїхали на Житомирську трасу і не проїхали навіть 200 метрів, як нас зустріло 15 російських танків, і почали розстрілювати нашу колону. Уявіть, у мене на руках немовля, на задньому сидінні дружина зі старшою дитиною, інші люди… тоді кулями поранило мою маму та тітку”, поділився артист у програмі #Муз_Оборона.

У жінок було по два поранення, мати втратила свідомість, у тітки було поранення хребта та легень. Всім довелося повертатися назад у холодний підвал без зв’язку та допомоги. Врятувало родину лише те, що батько і брат артиста в той час перебували у Києві та намагались дізнатися хоча б щось про рідних. Вони змогли відправити допомогу, яка пройшла стежками по вже окупованій території.

“Нарешті спеціалісти прийшли нам на допомогу, але вивезти могли лише поранених. Все через небезпеку, яка очікувала українців на кожному кроці. Лише тому, що в поранених шансів там вижити менше, вони взяли відповідальність за них і забрали в лікарню. Але за кілька днів один солдат повернувся і допоміг нам врятуватися”, розповів артист.

Крім того, у програмі #Муз_Оборона співак OLEKSA виконав пісню “Моя земля”, яку присвятив Україні. «Вона про любов до держави, як любов до матері. Вона в нас одна, і її треба захищать», –  говорить OLEKSA.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.