Головна Діткам

Стала відома п`ятірка найсильніших від України на “Дитяче Євробачення 2023”

24 липня Суспільне Мовлення оголосило імена фіналістів національного відбору на “Дитяче Євробачення 2023”. Пʼятірку найсильніших обрали за результатом прослуховування десяти учасників лонгліста.

Музична продюсерка Нацвідбору Світлана Тараборова зазначила, що обрати пʼятірку фіналістів було складно: “Хотілося залишити всіх! Наша пʼятірка вийшла по-справжньому різноманітною та сильною. Моя думка: будь-хто з цієї пʼятірки якісно, круто та професійно представить Україну на «Дитячому Євробаченні». Я вболіваю за кожного!”

До прослуховування учасників лонгліста Суспільне вперше долучило експертну раду, до якої увійшли представники сучасної музичної індустрії: співаки DEMCHUK, KHAYAT та піаніст і композитор Євген Хмара.

“Всі діти неймовірно талановиті та професійні. Я переконаний, що під час національного голосування українці оберуть учасника, який достойно представить Україну”, — зазначив Євген Хмара.

До списку фіналістів нацвідбору на “Дитяче Євробачення 2023” потрапили:

Гурт 3ʼbeauties

Учасниці гурту 3ʼbeauties, 13-річна Анна Ткач, 12-річна Владислава Волинець та 13-річна Олександра Коровицька, родом із Луцька.

Дівчата стверджують, що їхня суперсила в єдності. Мріють наповнити своє творче життя яскравими музичними подіями та звершеннями, починаючи з перемоги на “Дитячому Євробаченні”.

“У нас є синергія! Наша творча енергетика зʼєднується воєдино, і тому шанс на перемогу потроюється”, — впевнені учасниці гурту.


Гурт 3ʼbeauties

POLINA BABIY

14-річна Поліна родом з Одеси, але тимчасово проживає в Братиславі (Словаччина).

Юна артистка переконана: її суперсила в тому, що під час виступів вона немовби обіймає слухачів своєю енергетикою. Мріє представити Україну на “Дитячому Євробаченні” та донести меседж своєї пісні всій Європі.

“У моїй пісні глибокий сенс, дуже актуальний на сьогодні для всіх європейців. Я працюю над своїм вокалом щодня, невпинно вдосконалюю себе і сподіваюся на краще!” — поділилася POLINA BABIY.


POLINA BABIY

Анастасія Бєлібова

12-річна Анастасія народилася в Миколаєві, а тепер проживає в місті Южноукраїнськ Миколаївської області. Змалечку майбутня співачка займалася бальними танцями та має багато перемог на своєму рахунку. Саме завдяки цьому досвіду вона звикла багато працювати на шляху до своєї мети.

“Коли займаєшся тим, що подобається, іноді втома навіть приємна”, — ділиться Настя.

Ще дівчина мріє, щоб українська медицина була на такому високому рівні, щоб будь-який новий вірус був їй нестрашний.


Анастасія Бєлібова

Денис Грищук

12-річний Денис родом з Нововолинська, що на Волині, проте тимчасово проживає в польському Любліні.

Каже, що його суперсила в тому, що він тверезо та реалістично дивиться на події, не ідеалізуючи їх. Переконаний: щоб чогось досягти — потрібно багато працювати.

Юний співак мріє у майбутньому зібрати стадіон: “Хочу, щоб мій концерт відбувся в мирній Україні, сюди приїхали шанувальники зі всього світу і захопилися країною так само, як і я”.


Денис Грищук

Анастасія Димид

Дев’ятирічна Анастасія родом із села Гошів Івано-Франківської області. Анастасія прагне нести людям радість і вірить, що її голос залишає слід у серцях слухачів та пробуджує незабутні емоції. Каже, що її суперсила в тому, що вона українка.

Настя мріє стати відомою на весь світ співачкою, прагне до самовдосконалення та музичних експериментів, бо переконана: творчий процес — це постійний саморозвиток.

“Я переможу на цьогорічному нацвідборі, бо я завзято і наполегливо працювала задля цього моменту все життя!” — каже Анастасія Димид.


Анастасія Димид

Фінал нацвідбору на “Дитяче Євробачення 2023” відбудеться в жовтні у форматі онлайн-концерту. Як і минулого року, до вибору долучаться три члени журі. Склад журі фіналу визначать українці шляхом онлайн-голосування.

Дитячий пісенний конкурс “Євробачення 2023” пройде у Франції. Фінал конкурсу відбудеться 26 листопада в Палаці Нікайя у Ніцці.

Минулого року представниця України Злата Дзюнька посіла дев’яте місце на “Дитячому Євробаченні 2022” в Єревані з піснею “Незламна”.

Україна бере участь у Дитячому пісенному конкурсі “Євробачення” з 2006 року. Відтоді один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею “Небо” у 2012 році) та двічі посідала друге місце2008 та 2013 роках).

Радіо Промінь — офіційний радіопартнер “Дитячого Євробачення”.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі “Євробачення 2023”.