Головна TV

Стало відомо, коли вийде новий випуск програми ICTV2 «Ранок у великому місті» з новим ведучим-ветераном Олександром Швачкою

На каналі ICTV2 вперше на українському телебаченні з’явиться новий ведучий-ветеран – десантник, волонтер, стронгмен Олександр Швачка. В програмі «Ранок у великому місті» він разом з відомими тележурналістами Юлією Зорій, Григорієм Германом і Сергієм Лиховидою знайомитиме українців з новинами світу і нашої країни, а також розказуватиме цікаві факти і історії. Перший випуск ранкової програми з новим складом ведучих вийде вже завтра, 11 червня.

Про що говоритимуть ведучі в новому випуску програми? В ефірі «Ранку у великому місті» Григорій, Сергій і Олександр розкажуть про чергові російські міфи і деякі дивні традиції країни-агресора. Навіщо у Кремлі вигадали легенду про першу українську столицю Харків? І чому росіяни ображають інші народи? Телеведучі обговорять досягнення голлівудських і українських зірок: хто з відомих акторок приєднався до допомоги Україні? А також – як саме українські виконавці допомагають дітям військових?

Новий ведучий «Ранку у великому місті» Олександр Швачка не має досвіду роботи на телебаченні, проте в нього є талант і бажання транслювати нову соціальну місію, прагнення підтримати інших військових та продемонструвати, що вони можуть відкрити для себе нову діяльність.

«Мені цікаво спробувати себе в новій спеціальності, стати телеведучим ранкової програми, здобути новий досвід. Най мій приклад надихає інших ветеранів, які також зможуть опанувати нову спеціальність або спробувати свої сили в іншій справі. А ще мені хотілося, щоб наші глядачі з іншого боку подивитись на ветеранів. Хочу показати наші потреби, прагнення, виклики», – каже Олександр.

Олександр Швачка з позивним “Вовк” – доброволець, 79-ї аеромобільної бригади з 2015 року. У лютому 2022-го з власної ініціативи став бійцем 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Був важко поранений при обороні Київщини в смт Макарів, Бучанського району, в результаті отримав ампутацію лівої ноги.

У рамках реабілітації зайнявся адаптивним спортом і взяв участь у змаганнях ветеранів. Став амбасадором спортивних змагань серед ветеранів та військовослужбовців, які отримали травми та поранення “Сильні України”. Переможець Міжнародного спортивного фестивалю Арнольда Шварценеггера Arnold Classic Europe 2023 у Мадриді (Іспанія), брав участь у 10-кілометровому Марафоні морської піхоти у Вашингтоні (США). Став наставником для бійців, що відновлюються після поранень та роблять перші кроки у адаптивному спорті.