Головна TV

Стали відомі зіркові радники другого епізоду «вокальних батлів» «Голосу країни»

Недільного вечора телеглядачі побачать другий етап музичного проєкту – “вокальні батли”, які вийдуть у оновленому форматі та за новими правилами. На цьому етапі у тренерів з’явилися зіркові радники.

Цього тижня за місце у півфіналі будуть змагатися команди двох тренерів: DOROFEEVA, радником якої став хітмейкер Макс Барських, та команда Пивоварова, радником якого є лірична душа української музики KOLA.

DOROFEEVA каже, що дуже радіє, що її радником став Макс Барських, адже вона мріяла показати йому все що відбувається на сцені “Голосу країни” наживо:

– Моїм радником став Макс Барських. Це артист, який має більше 3 мільярдів прослуховувань. Він підкорив мільйони сердець українців та європейців. Я дуже сильно чекала його та мріяла, аби він побачив те, що відбувається на сцені “Голосу країни” не по телевізору, а наживо. Сподіваюся, що моя команда зможе його вразити.

Співак та композитор з`явився у студії Голосу країни, щоб підтримати свою колегу DOROFEEVA, з якою наприкінці серпня випустив спільну пісню “Ритми”:

– Надя – ідеальний творчий партнер як у студії, так і на знімальному майданчику. Вона чуйна, ніжна і при цьому дуже холоднокровна в хорошому сенсі цього слова, тому що зуміла витримати мене кілька годин і при цьому підтримувати всіх учасників своєї команди.

Розпочнеться епізод з прем’єри пісні “Зорепад” з нового україномовного альбому Макса Барських, який 4 тижні очолював український чарт альбомів Apple Music.

Буде допомагати у нелегкому виборі Артему Пивоварову співачка KOLA, яка декілька разів і сама брала участь у “Голосі країни”. Співак каже, що його зірковим радником стала self-made співачка:

– Дуже радію, що моїм зірковим радником стала співачка, яка створила себе сама, це self-made артистка KOLA. Вона і сама була на сцені “Голосу країни”. КOLA – це співачка нової генерації і нового покоління. Вона як ніхто знає, що порадити та як підтримати молодих виконавців, за якими майбутнє.