Головна TV

Станіслав Боклан: З багатьма колегами з Маріупольського драмтеатру зв’язок втрачено назавжди

Гостем нового випуску «Тихого вечора з Оленою Кравець» на каналі «Дім» став народний артист України Станіслав Боклан. Він поділився спогадами про роботу в Маріупольському драматичному театрі, розповів як оцінює його роботи дружина, та відповів на питання — чи бачить себе у політиці.

Новий випуск «Тихого вечора з Оленою Кравець» вийшов в ефір у переддень Всесвітнього дня театру (27 березня), і всі його гості – люди акторської долі. Станіслав Боклан 10 років пропрацював у Маріупольському драмтеатрі і поділився спогадами про нього.

«Вже немає театру. І вже немає багатьох людей, з якими я працював. Хтось не зміг вижити, ховаючись у підвалах, хтось загинув. І нема того будинку, де я жив у Маріуполі, де була у мене квартира. Це мій перший театр. З багатьма людьми я не можу знайти зараз зв’язок, тому що його немає. Єдине, що директор, художній керівник театру написав мені востаннє (я не знаю, з якого телефону, але я зрозумів, що це від нього): “Стасе, те, що про мене говоритимуть, це все неправда, не вір”. І він там лишився», – розповів Станіслав Боклан.

Багатьох  акторів з Маріуполя  прихистив Ужгород, на жаль, виїхали не всі. Зараз окупаційна влада відкрила в місті свій театр. Гість Олени Кравець розповів, що деякі з його колишніх колег там працюють.

«Ми переможемо, обов’язково переможемо. Ми будемо сміятися і веселитися, кохати, народжувати дітей. Але в наших очах, на превеликий жаль, тепер навіки буде сум», – підсумував Станіслав Боклан.

Дружина Станіслава Боклана теж актриса театру і кіно Наталія Кленіна. Олена Кравець поцікавилась, як вона оцінює акторські роботи чоловіка. Гість програми зізнався, що вдома вони майже ніколи не обговорюють роботу.

«Ми в сім’ю не приносимо роботу — кіно, театри й так далі. У нас є діти, у нас є онуки, у нас є тварини, город, садиба, маленький будиночок. Є чим займатися. Але інколи ж трапляється, що ми бачимо один одного на сцені чи в кіно. І от найбільша, як то кажуть, похвала чи комплімент, який мені дружина казала, коли подивилися, наприклад, «Слугу народу», вона сказала: “Не соромно”», – розповів актор в ефірі каналу «Дім».

Після тріумфу серіалу «Слуга народу» Олена Кравець поцікавилася, чи бачить себе Стас Боклан у політиці? Актор чесно зізнався: «Ні».

Сьогодні Станіслав Боклан робить для наближення перемоги все, що в його силах. Також разом з дружиною вони опікуються бездомними тваринами. У артиста 20 котів і одна собака. «Спочатку їх було менше. Потім їх ставало все більше і більше. Виходить, вони один одному розказували, що там є дурники, які годують. Вони приходили, ми їм всім давали імена. І я всіх знаю в «обличчя». Всіх. Нам допомагають волонтери. Я співпрацюю з організацією «Зоопатруль»», – розповів Станіслав Боклан.

Наприкінці Олена Кравець і її гість зіграли в гру “Бюрократична читанка”. Учасникам треба було прочитати офіційний документ — алгоритм реєстрації фізичної особи, підприємця в Україні — в межах певних акторських завдань.

Гостями нового випуску “Тихого вечора з Оленою Кравець” стали: актор та воїн ЗСУ Дмитро Лінартович, засновник волонтерського хабу “Лялькова оборона”, актор театру ляльок Михайло Озеров, народний артист України Станіслав Боклан. Музичний гість — ADAM.

Дивіться «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дім» щосуботи о 20:00, а також на сайті та на YouTube-майданчику  каналу «Дім».