Головна TV

STEBLYUK: Ми приїжджаємо не лише з гуманітарною допомогою, а ще й підтримуємо морально

Молодий співак, учасник шоу “Голос країни” STEBLYUK став гостем нового випуску програми #Муз_оборона на телеканалі “Дім”. Під час відвертого інтервʼю музикант розповів, як для нього почалася повномасштабна війна та зізнався, що надихає його жити і писати пісні у непростий час.

Для співака STEBLYUK велика війна почалася зі дзвінка тестя – саме він повідомив родині музиканта про початок повномасштабного вторгнення.

“У цей день у нас було заплановане УЗД вагітності. Памʼятаю, як в кабінеті ми з дружиною намагалися відключитися від усього, і син нам посміхнувся. Це було так круто! Тоді ми з Євою (ред. – дружина співака) зрозуміли – якщо він сміється, значить все буде добре. Знайшли в цьому символізм, що перемога буде за нами”, – пригадав співак STEBLYUK.

Музикант просив дружину виїхати за кордон, але вона чітко вирішила залишатися в Україні. І 4 квітня у пари народився син Авель.

“Син народжувався під час сирени. Це був складний період у житті всієї країни, але я не міг дозволити їм зіпсувати моє сімейне свято. Коли він народжувався – нам сирени не заважали. Це було по-особливому, це було сакрально. Тоді я взагалі не думав ні про що, головне було – зустріти його!” – поділився музикант у програмі #Муз_оборона.

Після народження сина співак став ще більше творити й активно займатися волонтерством. Спочатку робив усе самотужки, а пізніше долучився до масштабних проєктів.

“Це відновлює сили. Ти розумієш, що не перебуваєш у тіні і можеш бути корисним військовим, людям, які постраждали від окупації. Тому, як тільки мені запропонували поїхати на Харківщину – обговорили деталі і поїхали. Там ми побачили бажання людей жити. Люди, які пережили справжнє пекло, заряджають своєю силою духу і вони дуже потребують любові. А ми приїжджаємо не лише з гуманітарною допомогою, а ще й підтримуємо морально – вони співають з нами і забувають про свій біль”, – коментує STEBLYUK.

В ефірі каналу “Дім” STEBLYUK виконав свою пісню “Псевдоцарство” і звернувся до українців: “Зараз ми маємо працювати на нашу перемогу. Ми не маємо жалітися на те, що немає світла чи води. Буде складно, але ми маємо заплатити цю ціну. Рабство – це набагато легше, правда? А свобода виборюється важкою ціною. Я гордий тим, що я українець, тим, що наша нація незламна! Це нація титанів! Бажаю українцям продовжувати боротися в тому ж дусі, а перемога буде за нами, і вона буде скоро!”

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дім” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дім“.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції