Головна Кіно

Студія DC знайшла Супердівчину: її зіграє зірка “Дому дракона” Міллі Алкок

Австралійська акторка Міллі Алкок, відома за роллю Рейніри Тарґарієн у серіалі “‎Дім дракона” від HBO, здобула роль Супердівчини у всесвіті DC.

Про це повідомляє видання Variety.

Міллі Алкок зіграє головну роль у повнометражній стрічці “Супердівчина: Жінка завтрашнього дня” за мотивами однойменної серії коміксів DC Тома Кінґа та Білкіс Евелі. Відомо, що для цього проєкту ще не обрали режисера, однак сценаристкою стала Ана Ноґейра, яка працювала над “Щоденниками вампіра”.

Втім, перед власною історією персонажка Олкок, ймовірно, з’явиться у фільмі режисера Джеймса Ґанна “‎Супермен: Спадщина”. Прем’єра кіно запланована на 11 липня 2025 року.

Міллі Алкок розпочала свою акторську кар’єру ще в підлітковому віці на австралійському телебаченні, а потім отримала головну роль у приквелі серіалу “Гра престолів” на каналі HBO. Алкок втілила на екрані спраглу до влади принцесу Тарґарієн у перших п’яти епізодах серіалу.

У коміксах Супердівчина (також відома як Кара Зор-Ел) — це двоюрідна сестра Супермена. Раніше цю роль виконувала Мелісса Бенойст у серіалі CBS і CW “Супердівчина” (шість сезонів), а також Саша Калле у фільмі “Флеш” (2023).

Оксана Заблоцька, Суспільне Культура

Головне зображення: Міллі Алкок. Photo by Jordan Strauss/Invision/AP via Getty Images