Головна Кіно

«СТУКІТ У ДВЕРІ»: ОФІЦІЙНИЙ ТРЕЙЛЕР

Презентуємо офіційний трейлер фільму «Стукіт у двері» режисера М. Найта Ш’ямалана. Прем’єра стрічки в Україні відбудеться 2 лютого 2023 року.

ПРО ФІЛЬМ

Визнаний містик М. Найт Ш’ямалан представляє новий шокуючий трилер! Під час відпочинку у віддаленому будинку маленька дівчинка та її родина стають заручниками незнайомців. Вони не розуміють, чому опинилися в полоні, проте від них вимагають зробити безпрецедентний вибір: врятувати людство від апокаліпсису чи зберегти сім’ю. Залишившись без зв’язку з навколишнім світом, родині доведеться знайти вихід, перш ніж вони втратять все.

У головних ролях Дейв Батіста («Дюна», франшиза «Вартові галактики»), лауреат премії «Тоні» та номінант на «Еммі» Джонатан Ґрофф («Гамільтон», теле-серіал «Мисливець за розумом»), Бен Олдрідж (теле-серіали «Пенніворт», «Флібег»), номінантка на премію «БАФТА» Ніккі Амука-Берд («Переконання», «Час»), дебютантка Крістен Кюї, а також Еббі Квін («Маленькі жінки») та Руперт Ґрінт (франшиза «Гіррі Поттер»).

Автори сценарію М. Найт Ш’ямалан і Стів Дезмонд та Майкл Шерман. Фільм знято за мотивами роману жахів американського письменника Пола Тремблея «The Cabin at the End of the World». Режисер М. Найт Ш’ямалан.

  • Студія: Universal
  • Оригінальна назва: Knock at the cabin
  • Старт в Україні: 02.02.2023
  • Жанр: трилер
  • Режисер: М. Найт Ш’ямалан («Спліт», «Знаки», «Шосте відчуття», «Явище», «Час»).
  • У ролях: Дейв Батіста («Дюна», франшиза «Вартові галактики»), Джонатан Ґрофф («Гамільтон», теле-серіал «Мисливець за розумом»), Ніккі Амука-Берд («Переконання», «Час»), Руперт Ґрінт (франшиза «Гіррі Поттер»).