Головна TV

Суперфінал “Голосу країни-13”: де дивитись прямий ефір із Варшави та як голосувати за учасників проєкту

Цієї неділі, 29 жовтня, відбудеться довгоочікуваний суперфінал європейського сезону “Голосу країни”.

У день суперфіналу, 29 жовтня, Київстар ТБ відкриє безкоштовний доступ до телеканалу «1+1 Україна» на своїй ОТТ-платформі, тому “Голос країни” можна буде подивитися безкоштовно на території України та Польщі за умови реєстрації за посиланням: https://tv.kyivstar.ua/ua/.

Проголосувати за свого улюбленого учасника можна буде декількома способами: у додатках Київстар ТБ та 1+1 відео, або відправивши смс за номером телефону 7576 з цифрой вашого улюбленого участника, або зателефонувавши за номером 09009000 додавши в кінці номер улюбленого учасника. Вартість смс-повідомлення або дзвінка становить 7,44 грн. Послуга доступна абонентам, які досягли повноліття. Закордоном будуть доступні голосування у додатках за українським номером телефону, дзвінки та смс доступні тільки з території України.

Вартість одного Суперголосу в додатках Київстар та 1+1 Video – 49 гривень, що дорівнює 7 смс чи телефонних дзвінків. Кожен українець зможе віддати не більше 50 Суперголосів за одного учасника.

ОБІЦЯНО, що УСІ ВИРУЧЕНІ КОШТИ будуть направлені на ініціативу Київстар ТБ для Національного реабілітаційного центру «Незламні», де проходять лікування українські діти, які отримали опіки внаслідок повномасштабного вторгнення.

Нагадаємо, минулого тижня завдяки “кросбатлам” визначилися суперфіналісти 13 сезону “Голосу країни”. Так, за звання головного вокаліста країни будуть боротися 8 учасників. Через змінені правила в цьому сезоні в командах тренерів опинилась різна кількість вокалістів. За перемогу в команді Артема Пивоварова боротиметься ветеран повномасштабної війни, 25-річний Михайло Панчишин з позивним Ptashkin. В команді Юлії Саніної одразу 3 учасника будуть намагатися стати “Голосом країни”: наймолодший учасник цього сезону 16 річний Владислав Пелех, співачка Христина Старикова, яка живе за 60 км від лінії фронту, та українка Галина Печенізька, яка у Німеччині створила власний хор. За перемогу у команді Івана Клименка змагатиметься фольклористка Стася Чабан, а в команді DOROFEEVA військовий тилового забезпечення Юрій Городецький, вуличний музикант Роман Панченко та українка вірменського походження Майрамік Авоян.

Хто з учасників стане переможцем 13 сезону, дізнаємося вже в неділю.