“Хоробрі казки” вийдуть друкованою книжкою восени цього року — Суспільне Мовлення підписало угоду з видавництвом “АССА” щодо продажу прав на тексти та ілюстрації проєкту.
До “Хоробрих казок” увійшло 12 історій авторства Вікторії Мурованої та Ірини Виговської, а також ілюстрації Георгія Сагітова. Це 12 терапевтичних історій спільного досвіду українських родин, які правдиво, але делікатно пояснюють дітям нові реалії: про дружбу; батьків, які пішли на війну, але люблять та сумують за дітьми; ППО; підтримку та волонтерство; вільний народ та його героїв.
Проєкт спершу вийшов у форматі аудіоказок, які озвучили українські артисти, військові, митці. У книжці ж будуть QR-коди для прослухування аудіоверсій казок від співачок Юлії Саніної і Злати Оґнєвіч, волонтера Сергія Притули, військового Павла Вишебаби, кобзаря й очільника гурту “Хорея Козацька” Тараса Компаніченка, акторок Ірми Вітовської та Антоніни Хижняк.
Про безпечність текстів для дітей подбали психологиня Маріанна Новаковська та соціологиня Вікторія Бриндза.
“Ця книга — концентрована любов до українських дітей, до наших захисників, до країни найхоробріших людей. Її поява — це подія для нашої команди. Велика вдячність усім, хто від самого початку вірив в ідею, дарував свій голос аудіоверсії, невтомно працював над друкованою”, — розповіла Вікторія Мурована, авторка концептів казок і генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного.
У співпраці з видавництвом “АССА” від Суспільного працюють Олена Онищенко — менеджерка редакції дитячого мовлення, та Юлія Дичук — керівниця редакції дитячого та підліткового мовлення Суспільного.
“Для нас важливо мати контакт з дітьми на різних майданчиках, не лише через аудіовізуальний продукт. Популяризація читання завжди була базисом розвиненого суспільства. Тож я сподіваюся, що цей перший досвід видання дитячої книги під брендом Суспільного стане початком майбутніх великих проєктів та співпраць з інституціями”, — прокоментувала Юлія Дичук.
Проєкт “Хоробрі казки” можна завантажувати в телеграм-каналі Суспільне Казки та прослуховувати без інтернету. Також казки доступні на ютуб-каналі “Бробакс” і платформах для подкастів (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, SoundCloud та інші).